Tele

Laupäeval jõuab televaatajani “MasterChef Eesti” esimene osa

"MasterChef Eesti" kohtunikudFoto: Telia

Laupäeval, 8. oktoobril toob Telia Inspira telekanal vaatajani maailmakuulsa kokandussaate “MasterChef” kodumaise versiooni ehk “MasterChef Eesti“ avaosa.

Telia televisiooni ja multimeedia valdkonna sisujuhi Birjo Kiige sõnul on “MasterChef Eesti“ Inspira kanali seni kõige mastaapsem omatoodang nii ettevalmistuse, produktsiooni, kulude kui ka hõivatud inimeste arvestuses.

“Kõige selle tulemusena on Telia TV klientidel 12 järgneva nädala jooksul eksklusiivne võimalus kaasa elada Eesti andekate hobikokkade pingelisele mõõduvõtmisele. “MasterChef Eesti” kulminatsioon saabub detsembris, mil selgub MasterChef Eesti tiitli ja 10 000 euro võitja,“ ütles Kiik pressiteates.

“MasterChef Eesti“ peaprodutsent Kaupo Karelsoni sõnul pole Eestis varem nii võimsa kujundusega stuudiot kui “MasterChefi“ oma varem olnud.

“Lisaks kõikvõimalike toiduainetega täidetud sahvrile ja köögitarvetega laole ehitati stuudiosse 12 voolava vee, pliidi, ahju ning muude vahenditega täielikult toimivat töökohta,” märkis ta.

Kuigi Karelsoni sõnul võis eeldada, et saatesse tuleb kandideerima heade kokandusoskustega inimesi, ületas osalejate tegelik tase kõik ootused.

“Osalejad on väga erinevatelt elualadelt ning kõikjalt üle Eesti – Kilingi-Nõmmelt kuni Narvani,” tõdes ta.

Peaprodutsendi kinnitusel saab värskes saatesarjas draamat olema palju.

“Näeme nii kurbuse- kui ka õnnepisaraid ja ebaõnnestumisi üsna lihtsate toitude puhul, aga ka tõelisi šedöövreid keerulistes ülesannetes,“ avas Karelson sarja tausta.

Selle, kes on Eesti parim amatöörkokk, selgitavad välja „MasterChef Eesti“ kolm raudset kohtunikku: Eesti tipprestoranide peakokk Orm Oja, pagarite legend Õie Pritson ning taevalike õhtusöökide ja maitsete meister Mihkel Heinmets.

“MasterChef Eesti“ esimene hooaeg koosneb 12 osast ning need jõuavad Inspira kanali vahendusel televaatajani laupäeviti kell 21.00.

Inspira on eksklusiivne telekanal Telia TV teenuse klientidele, mis pakub laia valikut filme, eksklusiivseid sarju, põnevat omatoodangut ning spordiülekandeid tennisest kuni korvpallini.

Kogu Inspira kanali sisu on kõigile Telia TV klientidele kuni 14 päeva jooksul tasuta järelvaadatav, seega saab kõiki saateid ja ülekandeid soovi korral järelvaadata endale sobival ajal

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.