Tele

Lisaks “Maskis lauljale” jõuab sügisel eetrisse uus saade “Maski taga”

Sel nädalal näevad televaatajad lausa kaht maskisaadet.Foto: TV3

Sügisel alustab TV3 eetris “Maskis laulja” teine hooaeg, kuid lisaks sellele tuuakse televaatajateni ka uued erisaated “Maski taga”.

Iganädalane uus erisaade “Maski taga“ paljastab, kuidas Eesti “Maskis laulja” pühapäevaõhtuti vaatajateni jõuab. Oodata võib eksklusiivseid kaadreid lava tagant ning põhjalikumalt tutvustatakse inimest, kes saate lõpus maski langetas ja oma isiku paljastas.

“Maskis laulja” produtsent Kaupo Karelson kinnitas tänases Star FM Hommikuprogrammis, et erisaade “Maski taga” on tõepoolest üks üllatustest, mis rahvast sügisel ootab.

“Avahooajal tajusime seda, et kui maskeeritud osaleja on nädalate ja kuudega rahvale armsaks saanud ja lõpuks maski langetab, sooviks vaatajad tema põnevast teekonnast rohkem teada. Nii mõte erisaatest sündiski,” selgitas Karelson.

Näiteks uuritakse “Maski taga” saates, kui eriline väljakutse on “Maskis lauljas” kaasa lüüa; kas osalemise saladust on keeruline hoida; mida saateks valmistudes juhtub; mis peitus kuuldud vihjete taga; miks langetasid detektiivid just sellise otsuse?

Ettevalmistused uueks “Maskis laulja” hooajaks käivad ning juba on esimesele salvestusele oodatud ka stuudiopublik. Piletid on saadaval Piletilevis.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.