Tele

Lugeja küsib: miks näitas TV3 eile “Laseri” saadet, mis läks algselt eetrisse juba aasta eest?

"Laseri" saatejuht Marii Karell.Foto: TV3

11. mail eetrisse läinud “Laseri” saade tundus paljudele televaatajatele üllatavalt tuttav, ja põhjusega. Täpselt sama “Laseri” episoodi näitas TV3 juba eelmise aasta 4. mail.

Diktorile kirjutanud lugeja tunneb huvi, miks TV3 aasta aega vana “Laserit” uuesti näidata otsustas, eriti kuna kuskil ei olnud mainitud, et tegu on kordusega või et sama osa on juba varasemalt eetris olnud.

TV3 turundus- ja kommunikatsioonijuht Annely Adermann selgitab, et “Laseri” uusim hooaeg lõppes eelmise nädala osaga ning vanemat episoodi otsustati uuesti näidata, kuna saates lahatavad teemad on jätkuvalt aktuaalsed.

“Telekevad hakkab otsi kokku tõmbama ning mitmete saadete hooajad on juba lõppenud, näiteks “Märgatud Eestis”, “Eesti selgeltnägijate tuleproov”, “Sotid selgeks”, “Kes teaks?”.  Sel puhul on hooaja lõppu mainitud saatejuhi poolt või eetritreileris või saatekava sisututvustuses,” selgitab Adermann.

“Kuna suhtleme erinevate väljaannete kavatoimetajatega tihedalt, siis neile on info teada ning televaatajate küsimuste korral on pöördumised saanud vastuse. “Laseri” puhul on teemad jätkuvalt päevakajalised ning seepärast on valik selleks hooajaks toodetud saateid veelkord eetris.”

Maikuu jooksul tõmbavad otsad kokku ka teiste suuremate TV3 saadete hooajad ning Adermann lubab, et peagi räägitakse rohkem ka kanali suvehooaja programmist.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.