Tele

Lugeja küsib, telekanalid vastavad: miks ei näita Kanal 2 ja TV3 pühapäeva õhtuti omasaateid?

Saame ka teada, millal jõuavad eetrisse "Kuldvillaku" uued osad.Fotod: TV3/Postimees Grupp

Hiljuti Diktorile laekunud lugejaküsimuses uuritakse, mis põhjusel ei ole pühapäeva õhtuti Kanal 2 ja TV3 eetris omasaateid. Veel tahetakse teada, millal saab näha “Kuldvillaku” uusi osasid.

Edastasime lugeja päringu Kanal 2-le ja TV3-le, kust kuulsime nii mõndagi huvitavat.

Kanal 2

“Kanal 2s on pühapäeva õhtuti alati ka omasaateid olnud. Hetkel enne kevadise telehooaja algust näitame pühapäeviti “Reporter +” kõrval reisiseikluse “Kaks kanget Indias”  ja “Kuldvillaku” kordusi,” räägib Kanal 2 kommunikatsiooni- ja turundusjuht Mari-Liis Veskus.

“Juba 28. veebruaril alustab Kanal 2s aga “Kuldvillaku” uus hooaeg, mis kutsub kaasa mõtlema ikka pühapäeviti kell 19.30. Veebruari viimasel pühapäeval stardib Kanal 2s ka uus huumorisaade “Teletop”, mis toob ekraanile mitu armastatud telelegendi ning millest täpsemalt saab rääkida juba õige varsti.”

TV3

Annely Adermann TV3st selgitab, et telesaadete tootmisel lähtutakse eelkõige kevad- ja sügishooajast, kuid lubab, et TV3 juubeliaasta puhul jõuavad mitmed uued saated eetrisse ka nädalavahetusel.

“Teleprogrammi planeeritakse nõnda, et uued kodumaised saated-sarjad valmiks ja jõuaks eetrisse kahel suurel hooajal: kevadel ja sügisel. Õige pea ongi algamas värske kevadhooaeg, milleks just praegu ettevalmistusi tehakse,” selgitab Adermann.

“Kuna tänavu tähistab telekanal TV3 25. sünnipäeva, on oodata juubeliaastale kohast programmi, kus kindel koht on ka nädalalõpu suursaadetel.”

Märksõnad: , , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.