Tele

Maailma populaarseimate teleseriaalide edetabeli tippu tõusis uus valitseja

Foto: Disney

Värskest uuringus selgub, et hetkel on maailma kõige vaadatumaks teleseriaaliks tõusnud paari nädala eest alustanud Marveli sari “Falcon and the Winter Soldier”, kirjutab Forbes.

Sarja tootja Disney ei ole ametlikke vaatajanumbreid avalikustanud, kuid uuringufirma Parrot Analytics on suutnud välja selgitada kui palju ületab “Falcond and the Winter Soldier” teleseriaalide globaalse nõudluse keskmist näitajat.

Parrot Analyticsi info kohaselt tõusis “Falcon and the Winter Soldieri” nõudlus 27. märtsil (päev pärast teise episoodi ilmumist) globaalse keskmise 92,6 kordselt, mis teeb sellest hetkel maailma kõige populaarsema teleseriaali. Liidrikohalt kukutati populaarne animeseriaal “Attack on Titan”.

Foto: Parrot Analytics

Tegu on kõva tulemusega, kuid see ei ole siiski ajaloo kõrgeim näitaja. “Star Warsi” teemaline seriaal “The Mandalorian” ületas esimesel nädalal pärast ilmumist globaalse keskmise 108,8 korda. See-eest teine hiljuti alustanud Marveli seriaal “WandaVision” ületas keskmise näitaja 67,6 korda.

“Falcon and the Winter Soldier” on kahele titulaarsele Marveli superkangelasele keskenduv seriaal, mida näeb Disney+ striimimisteenuse vahendusel. See tähendab, et Eestis seda hetkel vaadata ei saa, kuid loodetavasti jõuab Disney+ meieni veel selle aasta jooksul.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.