Tele

Mart Juur uuest huumorisaatest “Teletop”: see on suurem kui “Ärapanija”!

"Teletop" alustab saabuval pühapäeval.Foto: Kanal 2

Pühapäeval alustab Kanal 2s Mart Juure ja Peeter Oja uus satiirisaade “Teletop”, milles võetakse Mart Normeti juhtimisel kokku nädala olulisemad uudised.

“Normet tuli meie juurde valmis plaaniga ja kui Juur Mardiga midagi jälle koos teha saab, siis mis seal ikka pikalt mõelda oli,” avab Oja “Teletopi” tekkeloo tagamaid. 

Saates, millest võib leida sarnasusi kunagise “Teletaibu” ja erinevate Briti paneelsõudega, astuvad Juur ja Oja üles kaptenite rollis. Koos erinevate saatekülalistega antakse lõppeva nädala kümnele põnevamale uudisele hinnang ning salajase hääletuse tulemusena sünnib stuudios kõigest lõpuks edetabel.

“Formaat on mingis mõttes tuttav, aga mitte liiga. Loomulikult oleks saanud sõita ka ainuüksi “Ärapanijaga” ja paratamatult lööb selle motiiv kohati ka sisse, ent “Teletop” on suurem kui “Ärapanija”!”, arvab Juur

Ta lisab, et uue saate puhul on pinget rohkem, sest ka inimesi on rohkem ning olulise panuse annavadki just külalised.

Ka Oja leiab, et “Teletopi” puhul hakkavad mängima teised elemendid ning et “Ärapanija” on ilmselt oma aja ära elanud.

Kulisside taga lööb saate tegemises kaasa ka lugejakiri.ee looja Mart Siilivask. Siiski kinnitavad Juur ja Oja, et “Teletopi” teemad on saavad kõik olema päris ning midagi “Ärapanija” sketšide sarnast tegema ei hakata. 

Kinnitatakse ka, et terve aasta meie uudistevoogu domineerinud koroonakriisil saates pikemalt ei peatuta. “Kõik on sellest väsinud, leiame ka muid teemasid!” lubab Juur.

“Teletop” alustan Kanal 2 eetris 28. veebruaril kell 20.05.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.