Tele

Mart Mardisalu lahkub TV3 “Seitsmeste uudiste” juhi ametikohalt

Mart Mardisalu paneb ameti maha.Foto: TV3

Alates 2015. aastast TV3 uudistetiimi juhtinud Mart Mardisalu lahkub ametist. TV3 kuulutas välja konkursi uudistetunnile uue peaprodutsendi leidmiseks.

“See kuus aastat on olnud väga põnev ja intensiivne aeg, millele on kindlasti oma pitseri jätnud jätkuv pandeemia. Pean väikseks imeks, et oleme oma uudistemeeskonnaga neist tormistest vetest läbi saanud, samal ajal jätkuvalt häid uudiseid tehes. Oleme Eesti teleõhtu kõige konkurentsitihedamas tunnis päevast-päeva televaatajale põnevat ja paeluvat sisu pakkunud, mis pole sugugi lihtne! Julgen kolleegide nimel lubada, et teeme seda ka edaspidi,” rääkis Mardisalu, lisades, et viimane aasta on kaasa toonud suuri muudatusi ka isiklikus elus.

“Me pere elab hetkel välismaal ja varasemast enam plaanin nende juures olla minagi. Eeltoodut arvestades ei pea ma kahjuks võimalikuks senises rollis jätkata. See poleks aus ei kolleegide, tööandja ega ka mu enda suhtes. Olen kindel, et leiame “Seitsmeste” uueks juhiks värskete ideedega särava inimese, keda ootab ees suurepärane tiim. Kavatsen teda nõu ja jõuga aidata ning kui talle sobib, saan ehk mingil kujul oma kogemuste ja oskustega toimetuse töösse ka edaspidi panustada,” selgitas Mardisalu.

TV3 Grupp Eesti tegevjuhi Signe Suure kinnitusel otsib TV3 meelelahutuslikule uudistetunnile uut juhti koos enda nägemusega. “Kandideerima on oodatud kõik, kellel on visioon, kuidas igapäevaselt köita sadu tuhandeid televaatajaid, tuua nendeni olulisemad uudised ja parima meelelahutuse ning kindlustada TV3le jätkuv liidripositsioon Eesti telemaastikul,” selgitab Suur.

“Meil on kahju, et Mardil tuleb täna langetada raske valik, aga aktsepteerime ja austame seda, sest perekond on elus kõige olulisem. Elus on etappe, kus tuleb selliseid otsuseid langetada, ent loodame, et uus elukorraldus lubab meil Mardiga ka edaspidi sobivas formaadis koostööd jätkata”, ütles Signe Suur.

TV3 uudistetunni peaprodutsendi ametikohale saab kandideerida kuni 10. juunini. Täpsema info konkursi kohta leiab siit.

Toimetas Martin Liivand.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.