Tele

“Maskis laulja” ootab huvilisi fännipäevale

Fännipäev toimub Ülemiste keskusesFoto: TV3

Telekevade suurim saladus TV3 “Maskis laulja” ootab kõiki saate fänne koos pere ja sõpradega fännipäevale Ülemiste keskusesse juba sel pühapäeval kell 12.

Fännipäeval saab kohtuda kevade suurimate telelemmikutega enne õhtust finaalsõud. Ülemiste keskuse aatriumis ootavad rahvast Malekuningas, Hirv ja Sinine Ahv ning loomulikult üllatused.

Pühapäeva õhtul jõuab TV3 eetrisse “Maskis laulja” kolmanda hooaja finaal, kus võitja selgub televaatajate hääletusel. Finaalsaatesse on end laulnud Sinine Ahv, Hirv ja Malekuningas, kes langetavad maskid, nagu on seda teinud ka seni kostüümidest välja ilmunud Hannes “Ronk” Võrno, Ott “Tort” Kiivikas, Sissi Nylia “Lumehelbeke” Benita, Katrin “Ööliblikas” Karisma, Silvia “Kaheksajalg” Ilves, Ott “Ükssarvik” Lepland ning “Jänes” Ithaka Maria.

Detektiivid Karl-Erik Taukar, Peeter Oja ja Brigitte Susanne Hunt on hooaja vältel kõigi kolme finaali jõudnud tegelase kohta põnevaid pakkumisi teinud. Näiteks Sinise Ahvi kohta on vihjeklippides märke spordilembusele ning viiteid Marju Läniku plaadile, hiirelõksule, Londoni bussile, heledavärvilisele kaabule. Detektiivid on pakkunud, et Sinine Ahv võiks olla sportlane või lavainimene, näiteks Allar Levandi, Andrus Veerpalu, Rasmus Mägi, Franz Malmsten, Kristjan Kasearu, Tanel Padar, Jüri Pootsmann, Tõnis Niinemets, Jüri Nael jt.

Hirv on võlunud südameid maheda tämbriga, vihjeklippides on näha olnud kirsse, mureleid, suuri prille, olümpiamaskott Vigrit, joogamatti jm. Detektiivide pakutud nimekirjas on olnud Tanja Mihhailova, Kerli Dello, Birgit Sarrap, Kristina Šmigun, Signe Kivi, Laura Põldvere, Nele-Liis Vaiksoo, Marta Laan, Kristel Aaslaid jt.

Malekuninga kohta on vihjeklippides välja toodud näiteks malemäng, hõbemedal, golfipall, kaalukausid. Detektiivide pakkumisteks on olnud Rauno Pehka, Tiit Sokk, Urmas Sõõrumaa, Valdo Randpere, Taavi Rõivas, Raimond Kaljulaid, Mihkel Mattisen, Marek Lindmaa, Jan Uuspõld jt.

“Maskis laulja” fännipäev toimub Ülemiste keskuses pühapäeval kell 12. Suur finaal algab TV3 eetris kell 19.30.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.