Tele

Meghan Markle ja prints Harry annavad Oprah Winfreyle eksklusiivse teleintervjuu

Meghan Markle ja prints Harry abiellusid 2018. aastal.Foto: Blueskynet/Shutterstock

Harva meedias üles astuvad Sussexi hertsog ja hertsoginna prints Harry ja Meghan Markle annavad Oprah Winfreyle pika intervjuu, mida näeb märtsi alguses, kirjutab Hollywood Reporter.

Oprah usutleb Harryt ja Meghanit 7. märtsil telekanali CBS eetris. 90-minutlilise intervjuu jooksul lahatakse paari isiklikku elu ning otsust Briti kuningakojast lahkuda ja Ühendriikidesse kolida.

Meghan Markle räägib emaksolemise kogemusest, heategevustööst ning pea lakkamatust avalikkuse tähelepanust, mida elu Briti kuningakoja liikmena endaga kaasa toob. Intervjuu käigus liitub vestlusega ka Harry, kes avab paari USA-sse kolimise tagamaid ja räägib pere tulevikuplaanidest.

Harry ja Meghan teatasid 2020. aasta jaanuaris, et nad loobuvad oma positsioonidest Briti kuningakojas ning kolivad Ameerika Ühendriikidesse. Hetkel on nad sõlminud lepingu Netlixiga originaalsisu loomiseks, lisaks sellele on sõlmitud leping ka Spotifyga taskuhäälingu tootmiseks.

Legendaarne jutusaatejuht Oprah Winfrey oli kohal ka 2018. aastal toimunud Meghani ja Harry pulmas. Ta elab USAS-s Montecitos, kus resideeruvad ka Meghan ja Harry.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.