Tele

Mida eestlased oktoobris kõige enam telekast vaatasid?

"Su nägu kõlab varsti tuttavalt" on tugevalt alustanud.Foto: "Su nägu kõlab varsti tuttavalt" Facebooki konto kuvatõmmis

ERR kirjutab, et oktoobris oli eestlaste seas jätkuvalt populaarseim telekanal ETV, kust vaadati kõige suurema innuga “Pealtnägijat”.

Eestlastel jagunes telekanali jälgimiseks kulunud aeg esmajoones ETV (22,1 protsenti), Kanal 2 (11,8 protsenti) ja TV3 (11,7 protsenti) vahel ning mitte-eestlastel PBK (14,9 protsenti), RTR Planeta (13,1 protsenti) ja NTV Mir’i (9,2 protsenti) vahel, teatas Kantar Emor.

“Pealtnägija” järel maandus vaadatavusedetabelis teisele kohale TV3 saade “Su nägu kõlab varsti tuttavalt”, millele järgnes ETV uus komöödiaseriaal “Lahutus Eesti moodi”. Kokku oli ETV oktoobrikuu esikümnes esindatud 6 saatega, Kanal 2 kolme ja TV3 kahega.

Meile on eriliselt südamesse pugenud ETV ülimõnus saade “Prillitoos”, mis on põhimõtteliselt Eesti versioon Bob Rossi kuulsast maalisaatest.

Selgub ka, et eestlased veedavad teleka ees üsna palju aega. Oktoobris kulutati televiisori vaatamisele keskmiselt 3 tundi ja 47 minutit päevas.

Märksõnad: , , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.