Tele

Mihkel Raud asub TV3 eetris juhtima Tallinna linna ostetud debatisaadet

Hea teada, Mihkel!Foto: TV3

Kevadhooajal alustab TV3 eetris uus debatisaade “Tallinna kodanikud”, mille juhiks saab Mihkel Raud.

“Tallinna kodanikud” alustab TV3 otse-eetris 4. märtsil. “Hea meel on korraliku ajakirjandusliku saate “Tallinna kodanikud” lisandumise üle TV3 programmi ja loomulikult teeb rõõmu võimalus taas eetris näha saatejuht Mihkel Rauda,” märkis TV3 tegevjuht Priit Leito.

“Tallinna kodanikud” jõuab vaatajateni SA Tallinna Televisioon läbiviidud hangete tulemusel nagu ka uudistesaade “Tallinna uudised”. “Tallinna uudised” on telekanalite TV6 ja TV3 eetris alates 3. veebruarist.

“Juba veebruarist jõuavad pärast mõnekuust pausi televaatajateni tallinlasi puudutavad uudised, arutelud ja olulised teemad. Kui varem olid kõik saated võrdlemisi väikese vaadatavusega kanalis TTV, siis nüüd on neid saateid võimalik vaadata erinevatel aegadel kokku neljas erinevas telekanalis. See võimaldab pealinna infoga jõuda varasemast palju suurema vaatajaskonnani,” ütles Tallinna Televisiooni nõukogu esimees, abilinnapea Aivar Riisalu.

Tallinna Televisioon kutsus hangetele erinevaid teenusepakkujaid, teenuseosutaja valiti parima hinna, parima eetriaja ning prognoositava auditooriumi suhtest lähtuval.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.