Tele

Naiste salajased saunajutud paljastuvad TV3 uues sarjas

Peaosades on Juuli Lill, Merle Palmiste ja Wanda-Helene OllepFoto: TV3

Täna õhtul algab TV3-s uus kodumaine sari “Naised saunas rääkisid“, mis toob vaatajateni kolme naise saunaõhtute lood.

Sarja keskmes on Kaie, Elina ja Simona, keda kehastavad Merle Palmiste, Juuli Lill ja Wanda-Helene Ollep. Igal nädalalõpul lähevd Kaie uhkesse koju külla tema sõbranna Elina ja ta tütar Simona. Külaskäigu juurde kuulub kindlasti saun, kus nauditakse kuuma leili, head veini ning alati ka mõnda mahlakat suhtelugu.

Kolm naist teavad Eesti elu selliseid saladusi, millega paljud on kokku puutunud, ent millest harva rääkida julgetakse. Ilmselt ka maailma kuulsaimad luureagentuurid kahvatuvad info ja analüüsivõime ees, mida omab see naistrio.

Sarja igas osas keskendutakse ühele loole ja tuuakse juhtum lavastuslikult ka televaatajani. Olgu selleks siis näiteks vanglast vabanenud mehe armupüünis kergeusklikele naistele, parima sõbra pruudi ülelöömine, mesikeelse valeliku mitmenaisepidaja paljastamine või õuduseks muutuv elu koos ämmaga.

Sarjas astub üles näitlejaid nii vanema kui ka noorema põlvkonna hulgast: Reimo Sagor, Riho Kütsar, Katrin Karisma, Karin Rask, Maris Nõlvak, Merle Talvik, Jaanus Nuutre, Kiiri Tamm, Karmo Nigula jpt. 

“Naised saunas rääkisid“ alustab TV3-s täna kell 20.00.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.