Need kolm saadet alustavad Kanal 2s märtsis uue hooajaga

"Täistund" uurib, miks lastakse agressorriik tagasi spordimängudele.Foto: tootja

Ekraanile naaseb nii “Täistund” kui ka “Südamesoov”.

Reedel, 3. märtsil jõuavad ekraanile telemees Peeter Võsa saate “Võsavinkel” uued osad. Võsa lubab kohtumisi koloriitsete kujude ning põnevate paikadega. Muuhulgas külastatakse Nursipalu rikkaimat meest Uunot, Avinurme viimast vinget tünnimeistrit ja perega Soomaa servale metsa kolinud Indrekut. 

Võsa peab end ise aga muinasjutuvestjaks: “Niikaua kui ma seda tegevust naudin, niikaua neid lugusid rääkida tuleb.”

“Võsavinkel” on Kanal 2s reedeti kell 20.

Teisipäeval, 7. märtsil alustab ajakirjandussaate “Täistund“ uus hooaeg, mis lubab tuua meediasse uusi ja olulisi teemasid. Sel kevadel liitub Neeme Raua, Sander Punamäe, Madis Kimmeli, Eeva Esse-Sõõrumaa ja Elo Mõttus-Leppikuga ka ajakirjanik Raul Ranne.

“Täistund” on Kanal 2s teisipäeviti kell 20.

Neljapäeval, 9. märtsil naaseb uute lugudega “Südamesoov”.  Saatejuht Keili Sükijainen sõnul jõuab saade sel hooajal peaaegu üle terve Eesti, et olla toeks headele inimestele, kes on sattunud ebaõiglaselt karmi saatuse kätte.

Näiteks abistatakse vabatahtliku päästjana tegutsenud Kristot, kes kaotas vaid paari kuu eest abikaasa ning jäi üksinda 1,5aastase imiku ning seitsme kooliealise lapsega. “Samuti aitame tervet Eestit šokeerinud koerarünnakus tugevalt vigastada saanud noort Sandrat ning räägime Triinu loo, kelle suur soov emaks saada röövis temalt jala,” rääkis Sükijainen. 

“Südamesoov” on Kanal 2s neljapäeviti kell 20.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.