Tele

Need on Netflixi 2021. aasta esimeste kuude kõige populaarsemad filmid ja seriaalid

"Lupin" on olnud Netflixi jaoks tohutu hitt.Foto: Netflix

Netflixi värskelt avalikustatud statistikast selgub, millised on olnud 2021. aasta esimese kolme kuu jooksul striimimisteenuse populaarseimad filmid ja seriaalid.

Seda juhtub harva, kuid Netflixi viimase aja suurim edulugu ei tulegi Ameerika Ühendriikidest. Käesoleva aasta esimeste kuude populaarseim Netflixi seriaal on Prantsuse krimipõnevik “Lupin”, mida vaadati kuu aja jooksul pärast ilmumist 76 miljonis majapidamises.

Sarjade pingereas maandub teisele kohale noorteseriaal “Fate: The Winx Saga”, mis jõudis kuu ajaga 57 miljonisse majapidamisse. Selle seriaali keskmes on spetsiaalses internaatkoolis õppivad üleloomulike võimetega teismelised.

Seriaalide populaarsusedetabeli kolmandal kohal asub 52 miljoni vaatamisega suhtedraama “Ginny & Georgia”, mis on osutunud menukaks ka Eestis. Järgnevad “Firefly Lane’i” esimene hooaeg (49 miljonit vaatamist) ja “Cobra Kai” kolmas hooaeg (45 miljonit vaatamist).

2021. aasta esimeste kuude populaarseim film on 66 miljoni vaatamisega ulmepõnevik “Outside the Wire”, mille peaosas astub üles “Tasujate” filmidest tuntud Anthony Mackie. Sellele järgneb 62 miljoni vaatamisega ka eestlaste seas laineid löönud komöödia “Yes Day”.

Kolmandal kohal asub 56 miljoni vaatamisega suurepärane sünge komöödia “I Care a Lot”, mida Eesti Netflixi sisuvalikus kahjuks ei ole. Sellele järgneb romantiline komöödia “To All the Boys: Always and Forever”, mida vaadati 51 miljonis majapidamises.

Netflixi statistika puhul tasub taaskord meeles pidada, et vaatajateks ei loeta vaid neid kasutajaid, kes filmi või seriaali algusest lõpuni ära vaatavad. Alates 2019. aastast loeb Netflix sisu vaadatuks siis, kui see on mänginud vähemalt kaks minutit.

Netflix avaldas hiljuti, et kukkuvate tellijanumbrite uuesti kasvule pööramises plaanitakse sel aastal kulutada originaalsisu toomisele rekordiline rahasumma.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.