Tele

Netflix väntab seriaali “Assassin’s Creedi” videomänguseeria põhjal

"Assassin's Creed" tuleb Netflixi.Foto: Netflix

Netflix andis teada, et plaanib vändata uue teleseriaali, mis põhineb populaarsel “Assassin’s Creedi” videomänguseerial.

Veel ei ole teada, millal seriaal ilmub ja mis selles täpsemalt toimuma hakkab. Avalikustati ainult üks lühike õrritusvideo:

Esimene “Assassin’s Creedi” mäng ilmus 2007. aastal ja tänaseks on sellest välja kasvanud mängutööstuse üks suurimaid ja edukamaid seeriaid. Kõigi seeria mängude tegevus toimub minevikus erinevatel ajaloolistel perioodidel, kuid paralleelselt ka olevikus, kus on leiutatud masin, mis võimaldab lugeda inimeste geneetilist mälu ja seeläbi oma eelkäijate mälestusi läbi elada.

Varasemalt ei ole “Assassin’s Creedi” põhjal üritatud seriaali vändata, küll aga on selle mänguseeria põhjal valminud Hollywoodi film. Kuigi 2016. aasta “Assassin’s Creedi” filmis tegid kaasa tuntud nimed nagu Michael Fassbender ja Jeremy Irons, siis see linateos fännide ja kriitikute südameid võita ei suutnud.

Järgmine “Assassin’s Creedi” seeria mäng ilmub 10. novembril ja kannab pealkirja “Assassin’s Creed Valhalla”. Selle mängu tegevus toimub viikingiajal Skandinaavias ja Briti saartel.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.