Tele

Netflixi jõudis uhiuus film, mida saab vaadata täielikult eesti keeles

Lisaks Eesti subtiitritele on olemas ka eestikeelne dublaaž.Foto: kuvatõmmis

30. aprillil jõudis Netflixi uus animafilm “The Mitchells vs. The Machines” (“Mitchellid versus masinad”), mis on täiel määral saadaval eesti keeles.

“Mitchellid versus masinad” toeatab eestikeelseid subtiitreid, mille on filmi tiitrite kohaselt koostanud Age Orgusaar. Erinevalt enamikest teistest Netflixi filmidest on sellel linateosel olemas ka eestikeelne dublaaž.

Tegu ei ole mingi puise masintõlkega, vaid täiesti asjaliku ja professionaalse eestikeelse pealelugemisega. Subtiitrid ja dublaaž omavahel täiel määral ei kattu, kuid film on võimalik algusest lõpuni ilma igasuguste probleemidega eesti keeles ära vaadata.

“Mitchellid versus masinad” on “LEGO Filmi” tegijate Phil Lordi ja Christopher Milleri uus animafilm, milles puhkusereisil olev perekond peab vastu astuma inimkonda ähvardavale robotite ülestõusule. “Mitchellid versus masinad” ära vaadanud Geeniuse toimetaja Ronald Liive annab filmile järgmise eskperthinnangu: hea film oli muidu!

Lisaks kõnealusele filmile on Netflixis olemas veel üks animafilm, mille saab ära vaadata Eesti subtiitrite ja eestikeelse pealelugemisega. Selleks on eelmisel aastal esilinastunud “The Spongebob Movie: Sponge on the Run”.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.