Tele

Netflixi nädala uued tulijad: “Narcos: Mexico” teine hooaeg ja interaktiivne multikas

Sel nädalal naaseb Netflixi kvaliteetseriaal "Narcos: Mexico".Foto: Netflix

Netflixi saabub sellel nädalal kauaoodatud pärl – kohale jõuab ühe enimvaadatud Netflixi seriaali “Narcose” mantlipärija “Narcos: Mexico” uus hooaeg.

“Narcos: Mexico” toob vaatajateni dramatiseeringu 1980ndatest Mehhikos – räägitakse DEA agendi Kiki Camarena (Michael Peña) õnnestumistest ja ka õnnetustest sõjas narkootikumide vastu, Guadalajara kartelli tõusust ning Miguel Ángel Félix Gallardo (Diego Luna) teekonnast pisikurjategijast narkoparuniks, kes konsolideerib Mehhiko organiseerimata narkodiilerid.

Sellel nädalal on midagi tavapärasemast erilisemat ka pisematele Netflixi vaatajatele: Dreamworks ja Netflix on koos tootnud põneva interaktiivse lastesaate “Captain Underpants: Epic Choice-O-Rama”, kus vaataja ise saab otsustada peategelaste saatuse üle ning tema valikutest sõltub, kuidas lugu lõppeb.

Reality fännid saavad rõõmustada uue “Love is Blindi” üle, kus saatekülalised otsivad elu armastust, kuid peavad seda tegema ilma teisi osalisi nägemata.

Kõik sellel nädalal Netflixi tulevad uued teosed:

10. veebruar:

Love for Sale 2
Indoneesia film mehest, kes on väsinud sellest, et ema talle erinevaid naisi sobitab. Mees otsustab selle vältimiseks palgata endale kosjakontorist ideaalse partneri.

11. veebruar:

Captain Underpants: Epic Choice-O-Rama
Netflixi ja Dreamworksi koostöös loodud interaktiivne lastesaade, kus Harold ja George vajavad vaataja abi, et takistada pahalane Krupp, kelle eesmärk on hävitada peategelaste puumajake.

Good Time
Film Robert Pattinsoniga peaosas, kus pärast ebaõnnestunud pangaröövi püüab mees ise võimude eest varjul püsides aidata vangist välja oma vaimselt haige venna.

12. veebruar:

To All the Boys: P.S. I Still Love You
Noortele suunatud romantiline komöödia Lara Leanist, kes on suhtes Peteriga. Ootamatult naaseb ta ellu eelmine armastus ning pöörab muidu perfektse elu pea peale.

13. veebruar:

Dragon Quest: Your Story
Jaapani videomängul põhinev anime, mis räägib Lucast, kes püüab päästa oma ema õela Ladja käest.

Love Is Blind
Netflixi reality-saade, kus inimesed otsivad oma elu armastust ning kihluvad ilma oma väljavalitut kunagi nägemata.

Narcos: Mexico
Netflixi hittseriaali teine hooaeg.

14. veebruar:

Cable Girls
Netflixi jõuab Hispaania romantilise draama viienda hooaja esimene pool. Seriaali tegevus toimub 1920ndate Madridis, kus neli naist leiavad ennast revolutsiooni keskmest.

Isi & Ossi
Saksa film, milles miljardäride tütar teeskleb suhet poksijaga, et sundida oma vanemaid täitma tütre elu unistust, milleks on kokaks õppimine.

Taj Mahal 1989
India sari, kus erinevad paarid üritavad 1989. aastal Lucknowi ülikoolis välja selgitada, mis on armastus, romantika, suhted ja sõprus.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.