Tele

Netflixi nädala vaatamissoovitused: sarjad, mis aitavad uuel aastal keha ja kodu puhtana hoida

Headspace Guide to MeditationKuvatõmmis

Sellel nädalal tuleb Eesti Netflixi kokku 22 uut sarja, filmi, dokumentaali ja multikat. Uute hooaegadega kostitavad vaatajaid näiteks Karate Kidi spin-off “Cobra Kai” ja populaarne sari “The Chilling Adventures of Sabrina” ning palju muid põnevaid originaaltoodanguid kui ka sisseostetud produktsioone.

Uue aasta vastuvõtmine on aeg, millal mõelda nii enese kui ennast ümbritseva peale. Selleks on Netflix tootnud tervelt kaks dokumentaali – üks, mille abil vaadata enda sissse ja teine, mille taustal mõelda ennast ümbritseva peale.

1. jaanuaril Netflixi jõudev “Headspace Guide to Meditation” annab vaatajaile ülevaate meditatsioonist ja võimaluse ka ise kõike samal ajal järgi proovida. Headspace on loonud populaarse telefonirakenduse, millega mediteerimist harjutada.

Kui pea on korda löödud, saab vaadata ka inimesi, kes on oma kodu ja kuuri korda teinud ja üleliigsetest asjadest loobunud. “The Minimalists: Less is Now” on jätk filmile “Minimalism: A Documentary About the Important Things”. Filmi kesksed minimalistid on kaks USA meest, kes on asjadest loobunud ja mõistnud, et materjaalsele keskendudes jääb tähelepanuta see, mis neile tegelikult elus oluline on.

Kõik sellel nädalal Netflixi jõudvad asjad:

Esmaspäev, 28. detsember:

“Cops and Robbers”
“Rango”

Kolmapäev, 30. detsember:

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.