Tele

Netflixi TOP 10: Eestis on populaarsed Tarantino uusim meistriteos ja sari tuleviku kohtinguäpist

Tarantino 2019. aasta meistriteos on nüüd Netflixis.Foto: Columbia Pictures

Eesti Netflixi vaadatuimate filmide-seriaalide edetabeli tipp püsib juba mitmendat nädalat muutumatuna, kuid esikümnesse on suutnud murda ka uusi tulijaid.

Netflixi populaarseim seriaal eestlaste seas on ikka veel draama “Ginny & Georgia”. Esmapilgul näib see tavapärase seebikana, mis meenutab kõige enam tuntud ja armastatud “Gilmore’i tüdrukuid”: ema ja tütar kolivad õdusasse USA väikelinna, et elus uus leht keerata.

Kuid “Ginny & Georgia” triivib kiirest “Gilmore’i tüdrukute” lihtsast lõbususest eemale, kuna mängu tulevad mitmed tõsised ja täiskasvanulikud teemad. Pealtnäha tavalisse väikelinnaseebikasse hakkavad peagi sisse imbuma seks, narkootikumid, poliitilised intriigid ja isegi mõrvad.

Eesti vaadatavusedetabeli teiselt kohalt leiame täiesti uue tulija: seriaali “The One”. See on lugu uuest revolutsioonilisest kohtinguäpist, mis suudab DNA põhjal leida kõigile nende ideaalse partneri. Kõik siiski roosiline ei ole ja peagi selgub, et tuleviku kohtinguäpp toob endaga kaasa palju paksu pahandust.

Vaadatuimate filmide-seriaalide pingereas kolmandal kohal asub uus film “Yes Day”, mille keskmes on vanemad, kes otsustavad ühe päeva jooksul oma laste kõige hullumeelsematele ideedele järele anda.

Kuid Netflixi filmivalikus on veel üks uus tulija: Quentin Tarantino uusim kõrgelt hinnatud linateos “Once Upon A Time in Hollywood”, mis on vaadatavusedetablis maandunud kuuendal kohal.

Eesti vaadatuimate Netflixi filmide ja seriaalide esikümme on selline:

  1. Ginny & Georgia
  2. The One
  3. Yes Day
  4. Paradise PD
  5. The Blacklist
  6. Once Upon A Time in Hollywood
  7. Modern Family
  8. The Bold Type
  9. Snowpiercer
  10. Riverdale
Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.