Tele

Netflixi TOP 10: eestlaste lemmik on adrenaliinirohke motospordiseriaal

Foto: Netflix

Eestlased on ikka ja alati olnud motospordi usku ning seda tõestab ka Netflix, kus Eesti Netflixi esikümne kõrgeimale kohale on kerkinud raju dokumentaal vormel 1-st.

Hiljuti ilmunud dokumentaalsarja “Drive to Survive” kolmas hooaeg on Eestis saanud kiiresti ülimalt populaarseks. Motospordifännidele on see loomulikult eriline maiuspala, kuid “Drive to Survive” sobib hästi ka neile, kes autodest palju ei tea.

Kaameravõtted on meisterlikud, montaaž on maailmaklassiline ning pilguheit vormel 1 maailma telgitagustesse toob kaasa kamaluga põnevust ja draamat. Kõige selle nautimiseks ei pea sinu veregrupp olema ilmtingimata diiselkütus.

Eesti vaadatavusedetabeli teisele kohale maandub samuti uus tulija. “Deadly Illusions” on film edukast kirjanikust, kes võtab kiire elutempoga sammu pidamiseks palgale uue lapsehoidja. Peagi avastab ta aga, et piirid reaalsuse ja fiktsiooni vahel hakkavad muutuma kahtlaselt hägusaks. Selle filmi peaosatäitja võib olla paljudele tuttav: tegu on Kristin Scottiga, kes on tuntust kogunud eelkõige “Seksist ja linnast”.

Kohaliku esikümne pronksikohale on maandunud “Ginny & Georgia”, mis on Eestis juba pikalt populaarsust nautinud. Esmapilgul näib see tavapärase seebikana, mis meenutab kõige enam tuntud ja armastatud “Gilmore’i tüdrukuid”: ema ja tütar kolivad õdusasse USA väikelinna, et elus uus leht keerata.

Kuid “Ginny & Georgia” triivib kiirest “Gilmore’i tüdrukute” lihtsast lõbususest eemale, kuna mängu tulevad mitmed tõsised ja täiskasvanulikud teemad. Pealtnäha tavalisse väikelinnaseebikasse hakkavad peagi sisse imbuma seks, narkootikumid, poliitilised intriigid ja isegi mõrvad.

Need on Eesti Netflixi vaadatuimad filmid ja seriaalid:

  1. Drive to Survive
  2. Deadly Illusions
  3. Ginny & Georgia
  4. The One
  5. Yes Day
  6. RuPaul’s Drag Race
  7. Riverdale
  8. Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal
  9. The Lost Pirate Kingdom
  10. Once Upon A Time in Hollywood

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.