Tele

Netflixi TOP 10: eestlaste lemmik on seksi ja narkootikumidega vürtsitatud uus seebikas

"Ginny & Georgia" pakub enamat kui pealtnäha paistab.Foto: Netflix

Eesti Netflixi vaadatuimate filmide ja sarjade edetabeli tippu on tõusnud uus tulija. Draamaseriaal “Ginny & Georgia” ilmus alles 24. veebruaril, kuid on juba saanud Eestis ülimalt populaarseks.

Esmapilgul näib “Ginny & Georgia” tavapärase seebikana, mis meenutab kõige enam tuntud ja armastatud “Gilmore’i tüdrukuid”: ema ja tütar kolivad õdusasse USA väikelinna, et elus uus leht keerata. Kuid “Ginny & Georgia” triivib kiirest “Gilmore’i tüdrukute” lihtsast lõbususest eemale, kuna mängu tulevad mitmed tõsised ja täiskasvanulikud teemad.

Pealtnäha tavalisse väikelinnaseebikasse hakkavad peagi sisse imbuma seks, narkootikumid, poliitilised intriigid ja isegi mõrvad. Tulemuseks on sari, mis jätab liialt ülepaisutatud mulje: kuidas saakski kõigile nendele tõsistele teemadele anda tunniajastes episoodides piisavalt aega kasvada ja areneda?

Kuid sellest hoolimata kummalisel ja veidi kaootilisel moel kõik siiski töötab. Jah, toimub küll palju, kuid vaadates tekib tunne, et erinevaid elemente eemaldades muutus “Ginny & Georgia” ka oluliselt igavamaks.

Populaarsusedetabelis asub “Ginny & Georgia” järel teisel kohal eelmise nädala Eesti lemmik “Behind Her Eyes”. Kolmandalt kohalt leiame uue Jaapani ajaloost rääkiva dokumentaali “Age of Samurai: Battle for Japan”.

Need on Eesti populaarseimad Netflixi seriaalid ja filmid:

  1. Ginny & Georgia
  2. Behind Her Eyes
  3. Age of Samurai: Battle for Japan
  4. The Blacklist
  5. Are You the One?
  6. Riverdale
  7. Snowpiercer
  8. Firefly Lane
  9. Tribes of Europa
  10. Bridgerton
Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.