Tele

“Nüüd ta näitab oma kuulsat sõrmetantsu!” Marko Reikopi parimad killud Eurovisiooni 1. poolfinaalist

Marko Reikopi huumor on nagu hea vein, mis aastatega aina paremaks muutub.Foto: Eero Vabamägi/Eesti Meedia/Scanpix Baltics/Martin Liivand

Eile naasis pärast aastast pausi Eurovisiooni lauluvõistlus, mille ei tee eestlase jaoks vaadatavaks muusika, vaid eurolegendi Marko Reikopi kuldaväärt kommentaarid.

Esinejad taidlesid laval vaid kolm minutit, kuid Marko igihaljas huumor oli meile hindamatuks kaaslaseks terve õhtu jooksul. Panime kirja kümme parimat Marko Reikopi kildu, millega televaatajaid Eurovisiooni 1. poolfinaali ülekande ajal õnnistati.

  • Leedukate pereäri: “Muide, see naine, kes seal laval ringi hüppas, see on solisti abikaasa, nii et ta on terve perega tulnud Eurovisioonile.”
  • Leedu lauljaga juba vanad sõbrad: “Ma olen temaga, muide, isiklikult kohtunud — ta jalutas mulle eelmisel aastal muide Vilniuses lihtsalt tänaval vastu.”
  • Ära lase ennast mõjutada: “Ma ei tohi teid mõjutada, aga mulle see laul küll väga meeldis.”
  • Austraalia võimas trikk: “Austraalia on viis korda nüüd osalenud Eurovisioonil, nüüd ta on juba klassikaline Eurovisioonil osaleja, ja kõigil kordadel edasi pääsenud. Selleaastane trikk on see, et sel aastal keegi neid küll edasi ei ennusta.”
  • Leedukate maagilised sõrmed: “Nüüd ta näitab oma kuulsat sõrmetantsu, seda on muide jube raske järele teha, proovige kodus. Peab tükk aega mõtlema, kuidas need sõrmed siis ikka täpselt liiguvad.”
  • Mitte keegi ei ennusta, aga keegi ikka ennustab: “Iirimaad küll mitte keegi edasi ei ennusta. Fännid siiski ennustavad, aga kihlveokontorid mitte.”
  • Küprose lauljanna koer: “Ta on väga suur koertearmastaja, muide, tal on puudel, kelle nimi on poo. See tähendab tõlkes kaki.”
  • Pärast Horvaatia lugu, mis ei kõlanud absoluutselt nagu 2004. aastal Eestit esindanud ansambli Neiokõsõ laul “Tii”: “Ma ei tea, kas ainult mina kuulsin seal vahepeal selliseid käike, mis olid väga 2004. aasta Eesti eurolaulu Neiokõsõ “Tii” moodi.”
  • Rumeenia lauljanna kohta: “On taimetoitlane olnud kolm aastat, aga õnneks ütleb, et on ikkagi ka libastunud ja vahepeal söönud liha.”
  • Õhtujuht Nikkie ja Hollandi laulja on kindlasti Eurovisiooni pikimad inimesed: “Need on ka Eurovisiooni kõige pikemad inimesed. Nikkie on 1,90 ja Hollandi laulja on 1,98. Muide, Islandi laulja pikkus on 2,08.”

Suurimad õnnesoovid Markole järjekordse õnnestunud huumorisõu eest! Tore näha, et vanameister on ikka veel elu parimas vormis.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.