“Öökülalise” uus hooaeg algab loominguliste ettevõtjate Taivo Pilleri ja Mart Haberi kodust

"Öökülaline" on eetris laupäevitiFoto: Kanal 2

Septembris alustanud “Öökülaline” on tagasi uute osadega ning juba homme sätib saatejuht Mart Normet end öökülaliseks Mart Haberi ja Taivo Pilleri juurde. Muu seas tuleb saates juttu hea suhte saladusest ja põhjusest, miks nende lapsehoidja lastega ainult mandariini keeles räägib.

Paar on koos olnud juba 30 aastat, millest neli aastat on nad olnud abielus ning praegu kasvatavad nad ka asendusema abil sündinud kaksikuid.  Ligi 25 aastat tagasi asutasid nad rahvusvahelise firma Shishi, mis pakub sisustusaksessuaare ning loob trende Euroopas, Aasias ja Ameerikas.

Saates külastab Mart Normet nende luksuslikku Tallinna korterit ja romantilist suvekodu Muhumaal. Paar paistab silma oma erakordselt avatud oleku ja jutuga.

“Mis meil varjata on?” küsib Piller. “Võib-olla tõesti enamus inimesed on tagasihoidlikud ja hindavad oma privaatsust ja nad ei taha, et keegi üle nende koduukse vaatab.”

Mart Haber ütleb, et kuna nende töö on seotud kodu kaunistamisega, siis oma isikliku visiitkaardi ehk kodu näitamine on äärmiselt oluline.

“Kui me vaid ütleks, et tehke nii või naa, siis see ei mõjuks väga veenvalt,” täiendab Piller.

Perekonna uhkes kodus toimetab ja abistab kaksikuid Hiinast pärit koduabiline Hong, kes suhtleb lastega vaid mandariini keeles. Huvitava nüansina selgub, et ka see otsus on tingitud ärilistest eesmärkidest.

Nimelt loodavad vanemad, et lapsed võtavad tulevikus nende elutöö üle. Pilleri sõnul on koostöö Hiinaga kestnud juba pea 23 aastat ning selle jätkumiseks on keeleoskus väga oluline.

Mis on loomingulise tandemi edu, elurõõmu ja avatuse saladus, selgub Kanal 2 saates “Öökülaline. Mart Haber ja Taivo Piller” juba homme õhtul kell 20.30.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.