Peagi jõuab eetrisse uus Eesti tõsielusari, mille kangelased otsivad Tenerifel armastust

"Armastus võidab alati" saatejuhi Kristjan Lüüsi sõnul on uus tõsieluseriaal nagu krimisari, kus vaataja üritab koos detektiiviga jälile jõuda, kes on süüdlane. “Ning sarja lõpuks on üllatunud, et kuidas ma ise selle peale ei tulnud,” lisas ta.

Go3 uus reality “Armastus võidab alati” esilinastub 20. juunil.

Värske tõsielusari seavat kahtluse alla tavapärased arusaamad armastusest, pannes omavahel vastamisi nii vallalised kui ka paarisuhtes osalejad, hoides nende suhte staatust hoolikalt saladuses. Kui mängus on 10 000 eurot, jäävad vaatajad mõtlema: kas armastus võidab või mureneb tugeva surve all?

Tõsielusarja “Armastus võidab alati” saatejuht Kristjan Lüüsi sõnul jõudsid võtted just lõpule: lisaks operaatoritele jälgisid osalisi üle kahekümne robotkaamera, mis tagas, et midagi ei jäänud märkamata.

Lüüsi teatel on Tenerife suurepärane keskkond, kus realityt filmida – eestlastele piisavalt eksootiline, aga ohtutu, kus ei pidanud muretsema, et mõni mürgine loom tee peale satub. Kuid vees olles pidi tähelepanelik olema, sest seal varitsevad ohud eksimisruumi ei jätnud.

Lüüs lubab, et vaatajatel on, mida oodata. “Esiteks muidugi reality aspekt, et mida teevad osalised ettearvamatutes tingimustes,” ütles ta. “Kas leitakse armastus või tekib hoopis tuline armukadedus või hoopis armukolmnurk? Teisalt aga “Armastus võidab alati” kontseptsioon, kus vallaliste hulgas on ka päris paarid, kes peavad oma suhet varjama ja kuidas see neil õnnestub.”

“Ükskõik, mis reeglid ja piirid paarid omavahel kokku olid leppinud, et varjatuks jääda – kõigel lahtirulluval oli neile suur mõju ning vaataja “jälgin toimuvat nagu kärbes seinal” positsioon on sedavõrd põnevam, kui kaugele raha pärast siiski minnakse,” jutustas Lüüs. “Olgugi, et ma olin terve võtteperioodi nende kõrval, ootan ma tohutu huviga, et näha lõpptulemust, kuna kindlasti oli paljut, millest ma ei tea.”

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.