Tele

PlayStation 5 peal saad praegu pikalt tasuta Apple TV+ striimimisteenust

Pakkumist saab kasutada ka Eestis.

Kui oled üks neist vähestest õnnelikest, kel on õnnestunud hankida PlayStation 5 mängukonsool, siis kasuta võimalust ja kraba endale tasuta kuus kuud Apple TV+ striimimisteenust.

Aega on pikalt: kui tellid Apple TV+ enne 2022. aasta 22. juulit, siis saad teenust pool aastat tasuta kasutada. Pärast seda maksab tellimuse jätkamine viis eurot kuus, kuid kui soovid, siis teenuse tasuta perioodi lõpus üles öelda.

Tasuta prooviperioodi aktiveerimine on lihtne. Tiri PlayStation 5 konsoolil e-poest alla Apple TV+ rakendus ja vali äppi käivitades, et oled huvitatud pooleaastasest tasuta prooviperioodist. Logi juba olemasoleva kontoga sisse või loo uus konto ja valmis. Tellimust aktiveerides pead sisestama ka oma pangakaardi andmed.

PlayStationi kodulehel ei ole tasuta prooviperioodile avatud riikide seas Eesti välja toodud, kuid minul ei tekkinud Apple TV+ aktiveerimisega raskusi. Kui oled oma konsooli regiooniks märkinud Soome, Suurbritannia või mõne muu regiooni, siis peaks kõik probleemideta töötama.

Kuigi Apple TV+ sisuvalik ei ole mahult võrreldav Netflixi või Amazon Prime Videoga, siis vaadata on siin küll ja veel. Näiteks mängufännidele võib meeldida “Mythic Quest”, komöödia videomänge arendava stuudio töötajatest. Veel ideid selle kohta, mida Apple’i striimimisteenusest vaadata, leiad siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.