Tele

PlayStationile võib juba täna jõuda uus striimimisteenus, millel ei ole mängudega midagi pistmist

Tundub, et PlayStation saab peagi päris oma striimimisteenuse filmide ja seriaalide jaoks.Foto: wccftech

Poola PlayStationi e-poe vahendusel lekkis, et töös on uus filmide ja teleseriaalide striimimisteenus PlayStation Video Pass.

Sony ei ole PlayStation Video Passi kohta veel ametlikku kommentaari avaldanud, kuid tundub, et tegu on tasulise PlayStation Plusi teenuse tellijatele mõeldud filmide ja telesarjade voogedastusteenusega.

Video Passi kohta peaksime rohkem kuulma juba varsti: lekkes on teenuse ilmumiskuupäevaks märgitud 22. aprill. Huvitaval kombel on veel välja toodud, et sel kuupäeval ilmub testversioon, mis on PlayStation Plusi kasutajatele saadaval aasta aega.

Foto: wccftech

Lekkinud kuvatõmmisel on esile tõstetud kolm filmi: “Venom”, “Zombieland: Double Tap” ja “Bloodshot”. Kõikide nende filmide õigused kuuluvad Sonyle, seega ei oleks üllatav neid linateoseid PlayStationi uue striimimisteenuse sisuvalikus näha. Nii võivad Video Passi jõuda näiteks ka Marveli uuemad “Ämblikmehe” filmid, mille õigused samuti Sonyle kuuluvad.

PlayStation Plusiga seotud striimimisteenuse loomine ei oleks Sony poolt kõige üllatavam samm. Märtsi alguses teatas Sony, et lõpetab peagi PlayStationi e-poes filmide ja seriaalide müümise, kuna kasutajad tunnevas striimimise vastu suuremat huvi. Video Pass aitaks tõsta ka PlayStation Plusi tellimuse väärtust, mis on viimasel ajal hakanud jääma Xbox Game Passi varju.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.