Tele

“Rannamajast” tuntud Merylin Nau osaleb ülipopulaarses USA tõsielusaates

Merylin Nau. Foto: Instagrami kuvatõmmis

“Rannamaja” esimeses hooajas tuntuks saanud Merylin Nau teatas hiljuti Instagramis, et võib tulevikus kaasa teha USA tõsielusaates “90 Day Fiancé”.

Nüüd on tõde selgunud! Merylini sõnul on ta saatele nüüd oma jah-sõna öelnud: “Okei, ma olen teinud selle kaua oodatud otsuse – 90 day saate kohta. Jah- ma võtan selle vastu,” kirjutab Nau Instagramis.

Merylin selgitab lisaks, et kuna paberimajandus võtab kaua aega, ei tea ta veel, millises hooajas ta osaleb.

“AGA ärge veel küsige, millisesse hooaega, sest seda otsustatakse siis kui viisa on täielikult käes,” kirjutab Nau Instagramis. “Mul pole hetkel aimu kui pikaks see protsess võib minna, sest kogu see taotlus ei sõltu minust 100%. Igaljuhul olen ma otsustanud, et fu*k it.. why not.”

Tõsieluseriaali “90 Day Fiancé” keskmes on paarikesed, kes on taotlemas K-1 viisat, või on selle juba saanud. Tegu on viisaga, mida saab taotleda ainult kindla abielusooviga inimene. See tähendab, et järelikult on Merylinil kuskil Ameerikas eriline inimene, kellega on tõsised plaanid abielluda.

K-1 viisaga võib inimene USAsse siseneda ning siis on tal 90 päeva aega, et abielluda. Pärast seda on võimalik alustada uusi elamisloa protsesse olenevalt abielu staatusest.

Kuigi võib jääda mulje, et saate 90 päeva on mõeldud selleks, et inimesed saaksid testida, kas nad ikka tahavad abielluda, siis tegelikult on K-1 viisa eesmärk anda inimestele 90 päeva aega, et nad jõuaks pulmasid ette valmistada.

Viisa eesmärgiks ei ole tegelikult anda otsustamiseks lisaaega. Iga K-1 viisa taotleja ehk ka saates “90 Day Fiancé” osaleja on juba enne saate algust allkirjastanud dokumendi, kus nad tõendavad, et nad plaanivad abielluda ja on andnud vastavad dokumendid immigratsiooniga tegelevatele ametitele.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.