Tele

Homses saates kohtub Roald Bali saarele kolinud eesti fitnessgurudega

“Ja olge hoiatatud – saate menüüs on pingul musklid ja punnis rinnalihased ehk kokkuvõtvalt supertrimmis kehad,” lubas Roald Johannson.Foto: tootja

Kanal 2 saates “Roaldi retked” näeb kulturisti, jõutõstjat ja fitnessikaunitari, kes teevad korralikult sporti, toituvad eeskujulikult ja nõustavad veebi teel teisigi.

Mägist ja vulkaanilist Bali saart kutsutakse muinasjutuliseks “Jumalate saareks”, see on Indoneesia saarestiku üks kõige põnevam ja omanäolisem paik. Pole saladus, et Balist on ka eestlaste jaoks saanud popp sihtkoht. “See on täis inimesi, kes nimetavad end digitaalseteks nomaadideks ehk oma igapäevatöö tegemiseks ei pea nemad kontorite uksi kulutama, vaid võivad tahtmise korral oma tööasju ajada ükstapuha millises maailma nurgas,” rääkis Johannson.

Saaremaa vägilane Raigo ja Järvamaa rammunaine Kaisa Kuusnõmm müüsid oma vara Eestis maha ja kolisid Balile elama 2021. aasta lõpus. Kogu selle aja vältel on nad veebi kaudu pakkunud isiklikke toitumis- ja treeningkavasid oma sadadele klientidele.

“Uskuge mind – nad teavad, millest räägivad, sest kulturist ja jõutõstja Raigo on mitte ainult mitmekordne Eesti meister, vaid ka Euroopa meister kulturismis,” jutustas Johannson. “Bikiinifitnessi staar Kaisa on aga loonud tuhandetele Eesti naistele elustiili kommuuni.”

Saarel on oma elu sisse seadnud ka kolmas eestlane – fitnessikaunitar Mona Kattel, kes kolis Balile juba kolm ja pool aastat tagasi. Kattelil on omandatud personaaltreeneri paberid ja ka tema nõustab sadu Eesti naisi isiklike toitumis- ja treeningkavadega.

“Roaldi retked: Bali kehagurud” on Kanal 2 ekraanil laupäeval kell 20.30.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.