Tele

Saate “Inglite aeg” juht Tuuli-Ann Freienthal kutsub abivajajatest teada andma

"Inglite aja" saatejuht on Tuuli-Ann FreienthalFoto: TV3

Juba detsembrikuus jõuab taas TV3 vaatajate ette suur heategevussaade “Inglite aeg“. Saatejuht Tuuli-Ann Freienthal kutsub teada andma neist, kes omal jõul toime ei tule.

“Me kõik teame kedagi, kes on pidanud oma eluteel ebaõiglaselt suurt koormat kandma ja vääriks toime tulemiseks lisatuge. Seda pakumegi saates “Inglite aeg” ning ootame just nüüd infot abivajajate kohta,“ selgitas saatejuht Tuuli-Ann Freienthal pressiteates.

Kui keegi seisab silmitsi raskustega või on tema lähedaste ja tuttavate elus ületamatud takistused, millest omal jõul välja tulemine on võimatu, siis tasub sellest praegu märku anda.

“Just see märguanne võib tuua kellegi ellu igatsetud muutuse ja südamesse hoopis uue rahu. Seda on tõestanud eelmiste aastate kogemus. Nimelt olen suhelnud kõigi peredega, kes on saatest abi saanud ja kinnitan, et kõigil läheb omamoodi, ent kokkuvõttes väga hästi,“ sõnas Freienthal täna Star FM hommikuprogrammis.

Ta lisas, et juba praegu on kirju saabunud ning igati sobiv on saata lugu nii lähedasest ja tuttavast kui ka iseendast.

Infot abivajajate kohta oodatakse meiliaadressile aita@tv3.ee, TV3 Facebooki “Inglite aja” lehele või @tv3ingliteaeg Instagrami.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.