Tele

Saskia Alusalu loobus tantsusaates osalemisest

Saskia Alusalu partner pidi olema Marko KiigajaanFoto: TV3

Telesügise suursõus “Tantsud tähtedega” kaasa lööma pidanud Saskia Alusalu teatas, et tal ei ole siiski võimalik sel hooajal saates osaleda.

Saate tootjameeskonnale saadetud kirjas seisab, et kuivõrd Alusalu plaanis tantsusaates osaleda kooli- ja töökohustuste kõrvalt, on talle tänaseks selgeks saanud, et see on oluliselt keerulisem, kui ta oli arvestanud.

Alusalu sõnul sai ta aru, et saade on palju aja-, energia- ja ressursimahukam, kui ta arvas, ning lisaks on plaanitust märksa komplitseeritum jagada end treeningute ja saatega seotud ettevalmistuste raames mitme erineva linna vahel.

“Täname Saskiat aususe ning selle eest, et ta oma murest meile nüüd teada andis. Eks ajalugu kipub korduma – nii nagu 2006. aastal “Tantsud tähtedega“ võitjaks tulnud Mikk Saar liitus ülejäänud tähtedega alles septembris, võib ka nüüd musta hobusena liituv täht aja tasa teha ning suurepäraselt võistelda,“ kommenteeris saate produtsent Raivo Suviste pressiteates.

Saates astuvad võistlustulle juba väljakuulutatud paarid Jüri Ratas ja Kristina Tarmet, villemdrillem ja Greta Korju, Brigitte Susanne Hunt ja Robert Veskus ning Kadri Tali ja Mairold Millert.

“Tantsud tähtedega“ alustab TV3 otse-eetris juba 9. oktoobril.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.