Sel nädalavahetusel saavad spordisõbrad kaasa elada 370 otseülekandele

Nädalavahetusel õue ei lähe.Foto: tootja

Warner Bros. Discovery pakub “Weekend of Champions’iga” üle 70 tunni otseülekandeid.

Eurosport 1, Eurosport App ja discovery+ otseülekandes edastavad Barbara Schett, Mats Wilander, Chris Evert ja John McEnroe nii meeste kui ka naiste üksikmängu finaalturniiri otseülekannet Philippe-Chatrierist, kui aasta teine Grand Slam jõuab Pariisis Roland-Garrosis põneva kulminatsioonini. 

Eurosport 2 edastab laupäeval ja pühapäeval ka otseülekandeid meeste ja naiste paarismängu finaalidest.

Le Mans tähistab oma sajandat aastapäeva

Le Mansi 24tunnise võistluse ülekanded jagunevad laupäeval ja pühapäeval Eurosport 1 ja Eurosport 2 vahel, seejuures on katkestusteta ülekanded saadaval discovery+ ja Eurosport äpi vahendusel kogu päeva ja öö, et fännidel ükski minut vahele ei jääks. 

Üheksakordne Le Mans’i võitja Tom Kristensen pakub ekspertanalüüsi otseülekandes kohapeal, suurem RF-ülekanne toob fännidele rohkem tagantjärele suunatud sisu, samas kui vaatajatele on kättesaadavad täiendavad ülekanded, mis võimaldavad juurdepääsu kuni 15 pardakaamerale. 

Võistluspäeval toimuvad ka kohalikud ülekanded nii Eurosport France’ile kui kogu Euroopale, et tähistada selle sajandat aastapäeva.

Mägirattasõit suundub Šveitsi

UCI mägiratta maailmakarika järgmise etapi taustaks on maaliline Lenzerheide’i kõrgmäestik, kus laskesuusatamise fännid saavad sel hooajal esimest korda jälgida oma kangelasi kaherattalistel ratastel. 

Eurosport 2, GCN+, discovery+* ja Eurosport äpp edastavad reedest kuni pühapäevani kolm tundi maastikurattasõitu, reporteriteks on Kate Mason ja Hayley Edmonds, kellega teevad kohapeal koostööd mägiratturikuningas Cedric Gracia ja Bart Brentjes

Speedway GP parimad lähevad vastamisi

Laupäeval on discovery+ ja Eurosport äpp kaherattaliste mootorratturite fännide lemmikkohtadeks, sest kogu Euroopas saab vaadata nii kvalifikatsiooni kui ka põhivõistlust Saksamaal Teterowis. 

Pooletunnist sissejuhatavat saadet juhib Abi Stephens, samas kui neljakordne Speedway maailmameister Greg Hancock jagab oma ekspertteadmisi. Profisõitja Scott Nicholls tagab, et vaatajad ei jääks ühestki võtmemomendist ilma, sest tema täidab rändreporteri ülesandeid. 

Discovery+ saab Eestis vaadata voogedastusplatvormil Go3.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.