Tele

Selgusid Eesti Laul 2023 poolfinaalide koosseisud

Saatejuhid on Tõnis Niinemets ja Grete KuldFoto:ERR/Kairit Leibold

Eesti Laul avalikustas jaanuaris toimuvate poolfinaalide koosseisud. Mõlemas poolfinaalis läheb finaalipääsu püüdma kümme artisti.

Esimeses poolfinaalis võistlevad 12. jaanuaril Andreas, Anett ja Fredi, Bedwetters, ELLIP, JANEK, kaw, MERLYN, MIA, Neon Letters ja Maiko ning OLLIE.  

Teises poolfinaalis astuvad 14. jaanuaril lavale Alika, Carlos Ukareda, Elysa, Inger, Linalakk ja Bonzo, m els, Meelik, Robin Juhkental, SISSI ning Wiiralt.

Poolfinaalide esinemisjärjekorrad avalikustatakse jaanuari alguses.

Eesti Laulu kontserdid toimuvad tänavu uutes kohtades – poolfinaalid Viimsi Artiumis ja finaal 11. veebruaril Tondiraba jäähallis.

Kontserte vahendavad ERR-i kanalid, oma lemmikutele saab toetust avaldada ka kohapeal. Finaali piletid tulevad müüki enne jõule, poolfinaalidesse saab pileti soetada Piletilevi keskkonnast juba praegu.

“Huvi poolfinaalide vastu on olnud suur,” märkis pressiteates Eesti Laulu peaprodutsent Tomi Rahula, kelle sõnul lisavad elevust nii uued toimumiskohad kui ka kirev artistide seltskond.

Kohapeale kaasa elama soovitab ta tulla nii artistide toetuseks kui ka erilise elamuse saamiseks: “Publikul on kohapeal tähtis roll, sest Artiumi kontserdisaal muudetakse lava asetuse abil eriliseks kontserdipaigaks, kus esinejad on ümbritsetud 360 kraadi publikuga.”

Eesti Laul 2023 saatejuhid on Grete Kuld ja Tõnis Niinemets. Lisaks võistlevatele artistidele on mõlemas poolfinaalis oodata üllatavaid kooslusi ka külalisartistide näol.

Eesti Laulu poolfinaalide võistluslugusid saab kuulata-vaadata Jupiterist.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.