Tele

“Siga ei ole Eestis küll hea nimi!” Marko Reikopi parimad killud Eurovisiooni 1. poolfinaalist

Peaasi, et endal on naljakas.Foto: Mihkel Maripuu/Postimees/Scanpix/Martin Liivand

Eurovisioon on tagasi ja see saab tähendada vaid üht: aeg on kaasa elada kõige humoorikamale telekommentaarile, kes on eales Eestis kaamerasilma ette sattunud.

Vahet ei ole, kelle Eesti Eurovisioonile saadab. Ei loe, kes tuleb esimeseks, teiseks või kolmandaks. Tõelised võitjad on eestlased, kas saavad lauluvõistlusele kaasa elada Marko Reikopi kommentaaride saatel. Alt leiad parimad killud, mis Eurovisiooni esimese poolfinaali ülekande ajal Reikopi huulilt pudenesid.

  • Meie väike saladus: “Eurovisiooni äppi, seda ma soovitan teil alati alla laadida. Sinn on selliseid lisavidinaid pandud, et see kõik oleks lõbus noorematele inimestele. Ma omavahel öeldes ütlen ausalt, ma ei ole seda endale kunagi alla laadinud. Ma lihtsalt räägin seda juttu, mis mulle öeldakse Eurovisiooni poolt. Ma loodan, et see kõik on tegelikult nii hea.”
  • Patsis pettuma ei pea: “Igal Eurovisiooni kontserdil leidub keegi, kes patsiga selliseid liigutusi teeb. Mõnikord on see mees, mõnikord naine. Mõnikord ka mõlemad! Aga igatahes on see tehtud nüüd kohe esimeses laulus, seega pettumust ei valmista ka selle aasta Eurovisioon.”
  • Peaasi, et endal on naljakas: “Läti püüab siis nagu nalja teha, see (lugu, toim.) on nagu huumoriga. Nagu te ikka aru saate, kui väikesed rahvusriigid üritavad oma huumorit teha, siis tulemus on umbes selline nagu meil “Leto svet”: meil on kõigil hirmus naljakas, aga teistel enamasti ei kipu olema.”
  • Kõik faktid ei ole teada: “Koroona ajal hakkas ta ehteid tegema, leidis endale uue hobi. No ma ei tea, kas tal on nüüd kõrvas need enda omatehtud kõrvarõngad.”
  • Kummaline ratastel kera: “Veel üks tähelepanuväärt fakt Sloveenia laulu kohta on see, et siin on nüüd läbi aegade Eurovisiooni kõige suurem diskokera. Ta muidugi millegipärast seisab ja on ratastel.”
  • Vana tuttav, keda kõik ilma igasuguse kahtluseta teavad: “Meie kõigi suur lemmik Zdob şi Zdub on jälle tagasi tulnud!”
  • Rahvas sai pahaseks: “No tundub, et televaatajad on mind nahutanud kui ma ütlen ära, et kas bänd pääseb edasi finaali või mitte. Ma seekord siis ei ütle, et siis jääb teile üllatuseks.”
  • Täielik sigadus: “Nad on päriselt kolm õde: Sigga, Beta ja Elín. No Sigga ei ole Eestis küll hea nimi, aga ta on ka g-ga.”

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.