Tele

Skandaali sattunud Ellen DeGeneresi jutusaate uueks juhiks võib saada James Corden

Ellen DeGeneresi (paremal) mantlipärija võib olla juba selgunud.Fotod: CBS/NBC

Telekanal NBC plaanib väidetavalt populaarse jutusaate “The Ellen Show” saatejuhi Ellen DeGeneresi välja vahetada Briti koomiku ja saatejuhi James Cordeni vastu.

Ellen DeGeneres ja “The Ellen Show” on hetkel NBC sisejuurdluse keskmes, kuna jutusaate personali sõnul on DeGeneres toksilise iseloomuga ülemus, kelle saate telgitagustes valitseb hirmuõhkkond.

Seetõttu plaanib NBC skandaalide keskmesse sattunud DeGeneresi asemele tuua James Cordeni, kes veab hetkel kanalil CBS populaarset jutusaadet “The Late Late Show With James Corden”.

NBC sõnul ei hakanud aga produtsendid Cordeni vastu huvi tundma vaid DeGeneresi ümber lahvatanud probleemide tõttu. Väidetavalt on Cordenit juba pikalt nähtud kui DeGeneresi loomulikku mantlipärijat. Elleniga seotud skandaalid võivad tähendada, et DeGeneres vahetatakse Cordeni vastu välja plaanitust varem.

Ellen DeGeneres on pärast temavastaste süüdistuste ilmsiks tulemist “The Ellen Show” võttemeeskonna ees vabandanud ja lubanud, et kaebuseid võetakse tõsiselt ja nendega tegeletakse.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.