Tele

“Sõbrad” kaovad Netflixist, kuid mitte Eestis

Eestlased "Sõpradest" ilma ei jää.Foto: NBC

Täna internetiavatustes ringi mütates võib komistada mitmete lugude otsa, mis räägivad sellest, et menukas seriaal “Sõbrad” on nüüd Netflixist läinud. Seda kurja juttu ei tasu uskuda – Eestis on seriaal jätkuvalt olemas Netflixis ja ka Go3 striimimisteenuses.

Alates käesoleva aasta 1. jaanuarist lähevad “Sõprade” ja Netflixi teed lahku, kuid ainult USA-s. Seriaali uueks koduks saab “Troonide mängu” tootja HBO uus striimimisteenus HBO Max, mis alustab maikuus.

Ameeriklastele algab aasta seega kurvalt, kuid Eesti Netflixis on kõik “Sõprade” 10 hooaega jätkuvalt saadaval. Lisaks Netflixile saavad eestlased seriaali vaadata ka uue baltikumiülese striimimisteenuse Go3 vahendusel kuni 2020. aasta sügiseni.

TV3 Grupi turundusspetsialisti Kristjan-Johannes Konsapi sõnul näeb Go3 vahendusel “Sõpru” HD-kvaliteedis ja eestikeelsete subtiitritega kuni käesoleva aasta 18. oktoobrini. Veel ei ole teada, millal seriaal Eesti Netflixist eemaldatakse.

Nii et muretsemiseks põhjust ei ole – “Sõbrad” on jätkuvalt olemas Netflixis, kuid ka Go3 teenuses eestikeelsete subtiitritega kuni 2020. aasta sügiseni.

Mõne aja eest panime Go3 kohta kokku põhjaliku ülevaate, kus rääkisime hindadest ja tegime selgeks, mida uue teenuse vahendusel vaadata saab.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.