Tele

“Südamesoovis” räägib oma loo jõhkra koerarünnaku tagajärjel peaaegu elu kaotanud Sandra

See, kuidas Sandra taastub, pole paraku veel teada.Foto: tootja

Vigastustest paranemine ja spetsiifiline ravi võib võtta aastaid ning praegu ei oska ükski arst öelda, milline on hind, et Sandra saaks taas täisväärtuslikku ja valuta elu elada. 

Möödunud aasta lõpus oli noor Põltsamaa naine oma koduhoovis, kui kaks võõrast koera teda ründasid. Juhtunu šokeeris kogu Eestit. 

Sandrat rünnanud loomadega oli ümbruskonnas varemgi probleeme olnud, kuid seni ei olnud nende pahategude osas tõendeid varalise kahju tekitamise kohta ja seaduslikult polnud võimalust korduvalt perekonda kimbutanud loomadega midagi ette võtta. Ta pääses vaid tänu õnnelike juhuste jadale, kuid saatuslikku päeva jäävad igaveseks meenutama sügavad armid, vigastused ja valu.

Hooleta jäänud koerte kallaletungidest on viimasel ajal Eestis üha rohkem kuulda olnud, kuid Sandra lugu on ilmselt üks karmimaid. Kaks koera vigastasid tugevalt naise käsi ja jalgu ning ründasid eriti karmilt pead, nii et Sandra kaotas kõrva ja suure tüki peanahka. Vigastustest paranemine ja spetsiifiline ravi võib võtta aastaid ning praegu ei oska ükski arst öelda, millised on täpselt võimalused või hind, et noor naine saaks taas täisväärtuslikku ja valuta elu elada. 

Oma lugu “Südamesoovis” rääkides loodab Sandra, et paneb kõiki mõtlema: kas oma lemmikloomade eest vastutamisega on Eestis ikka kõik korras?

 “Südamesoov” on Kanal 2s täna kell 20.00.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.