Tele

Sügishooaeg läks lahti: eelmise nädala vaadatuimate telesaadete hulka jõudsid ka uued tulijad

“Võsavinkel” võtab luubi alla Eesti elu põnevamad nähtused ja tegusamad inimesedFoto: Kanal 2

Eelmise nädala vaadatuimate telesaadete hulka jõudsid mitmed sügishooaja saated nii ETV-st kui ka Kanal 2-st. Esikoha haaras aga muidugi taas “Aktuaalne kaamera”, mis terve suve liidripositsiooni hoidis.

Eelmisel nädalal vaatas ETV uudistesaadet otse või eetripäeval järele 175 000 inimest, teatas Kantar Emor.

Märksa vähem vaatajaid kogusid teise koha saanud ETV spordiuudised, mis naelutasid ekraanide ette 132 000 inimest. Kolmanda koha saanud “Ringvaade suvel” köitis aga 123 000 vaataja pilgud.

Ka neljas ja viies koht kuulusid eelmisel nädalal ETV-le. Pühapäevased spordiuudised kogusid 120 000 vaatajat ning uut hooaega alustanud “Hommik Anuga” tõi telerite ette 109 000 inimest.

Anu Välba saatele ei jäänud kuigi palju alla ka Kanal 2 saade “Võsavinkel”, mille uue hooaja avasaade tõmbas ligi 108 000 vaatajat.

Ülejäänud edetabelisse jõudnud saated aga 100 000 vaataja piiri ei ületanud. Kuuekohalisest numbrist jäi natuke puudu uue hooajaga alustanud “Reporteril”, mis kogus 99 000 vaatajat. Kaheksanda koha saanud sarjal “Õnne 13” oli aga 96 000 vaatajat.

Esikümne kahelt viimaselt kohalt leiab Kanal 2 uued saated “Öökülaline” ja “Lustlik reis beebiga”, mida mõlemat jälgis 92 000 inimest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.