Tele

Taavi Libe hakkab vedama raadiosaadet ja “Duublisse” ei naase

Taavi Libe.Foto: Stuudio7/TV3

Taavi Libe hakkab koos Robin Juhkentaliga vedama Raadio 2 saadet “R2 Pluss” ning TV3 saate “Duubel” juhina teda enam tele-eetris ei näe, kirjutab ERR.

Libe ja Juhkentali uus saade käsitleb olulisi teemasid, kuid mitte ülemäära tõsises võtmes. “Saates on teemad, millest inimesed räägivad ja on tavaliste inimeste jaoks olulised,” selgitab Libe. “Tuleb ka noppeid pehmematest teemadest nagu popkultuur ja meelelahutus.”

Kroonika kirjutab, et “Duubli” saatejuhi rollis Libe enam üles ei astu, kuid teletööga ta lõpparvet ei tee. Libe jätkab “Duublis” reporteri rollis, samuti jätkub sügisel Libe veetav “Märgatud Eestis”. Lisaks sellele on tal töös ka uusi ideid.

“See, et minu ja Jürgeni juhitud reedene “Duubel” ei jätka, oli juba enne “Ōhtust vahetust” selge. Kevadhooajal jätkan “Duublis” reporterina, nagu olen ka “Ōhtuse vahetuse” ajal olnud,” rääkis Libe Kroonikale.

Libe ja tema endine kolleeg Jürgen Pärnsalu vallandati “Duubli” saatejuhtide kohalt juba jaanuaris. Kroonika sõnul ei soovi Libe täpseid vallandamise põhjuseid avaldada, kuid väidab, et põhjuseks oli saate areng tervikuna.

Pärast “Duubli” eriprojekti “Õhtune vahetus” lõppu jätkavad saatejuhtidena Mihkel Raud ja Liis Lusmägi.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.