Tele

Tahad telesse tööle? Kandideeri saatejuhiks uude kodumaisesse saatesse

Kas tunned hästi numbreid? Kas su nimi on Tiina? Siis oled õiges kohas.Foto: eldar nurkovic/Shutterstock

Produktsioonifirma Ruut otsib uue Eesti telesaate tarvis saatejuhti, kes valdab hästi majandusteemasid.

Teleprodutsent Kaupo Karelson kirjutab sotsiaalmeedias, et otsitav saatejuht on tark, sõnaosav ja krapsakas ning tunneb ennast koduselt numbrite maailmas. Guugeldamata peab teadma, mis on IPO ja ROI ning suutma need ära seletada inimesele, kes teemast midagi ei mõista.

Karelsoni sõnul on edukas kandidaat segu ärinaisest Tiina Mõisast ning börsisaadet “Kapital” juhtinud Tiina Joosust. Uurisime Karelsonilt, kas saatejuhiks oodatakse ilmtingimata naist, kuid loo avaldamise hetkeks ei ole meie küsimusele vastatud.

Telesaade otsib juhti! Tarka, sõnaosavat ja krapsakat, kes tunneb end numbrite maailmas igatepidi koduselt. Teab guugeldamata, mis on IPO ja ROI ning suudab need kenasti ära seletada inimesele, kes neist midagi ei tea. Ideaalne saatejuht on kui sulam Tiina Mõisast ja Tiina Joosust, aga tema eesnimi ei pea Tiina olema. Kui tunned, et just Sina oled see inimene või tead sellist inimest, siis, ole hea, anna märku cv@ruut.comKirjuta meile lühidalt oma taustast ja teadmistest ning lisa endast ka foto. Sobivate kandidaatidega võtame ühendust!

Posted by Kaupo Karelson on Thursday, April 29, 2021

Saatejuhi otsingust informeeriva Karelsoni Facebooki postituse alla on kommentaari jätnud ka Tuuli Roosma abikaasa Arbo Tammiksaar, kes väidab, et jääb peagi ühest saatest üle, vihjates varsti lõppevale Kanal 2 saatele “Tuuli Roosma mees”. Tammiksaare sõnul on temas lisaks Tiina Joosule ja Tiina Mõisale veel ka Tiina Lokki, Tiina Ristimetsa ja veidi Tiina Parki.

Karelson kinnitab siiski, et uue saatejuhi nimi ei pea ilmtingimata olema Tiina. Kõiki huvilisi innustatakse kirjutama aadressil cv@ruut.ee, kirjaga võiks kaasas olla kandidaadi foto ja ülevaade tema teadmistest.

Produktsioonifirmas Ruut on valminud mitmed tuntud telesaated, nende seas “Eesti otsib superstaari”, “Su nägu kõlab tuttavalt” ja “Edekabel”.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.