Tele

Täna algavad ametlikult jõulud: õhtul tuleb telekast “Üksinda kodus”

Macaulay Culkin kehastab Kevin McCallisteri, kes... vahet pole, sa tead küll, mis selles filmis toimub.Foto: kaader filmist "Üksinda kodus"

Mis siin salata, juba aastaid ei ole pühadehooajale stardipauku andnud esimesed lumehelbed või karged miinuskraadid. Kõik teavad, et tegelikult on jõulud kohal siis, telerite ekraanidele ilmub Kevin McCallister.

Tänavu saame pühadehooaja alanuks kuulutada just täna. Kell 20 jõuab TV3 vahendusel televaatajateni vana hea “Üksinda kodus”.

Muidugi oleme me kõik seda filmi juba vähemalt 27 korda vaadanud, aga kui peaks sündima jõuluime ja täna sätib ennast telekat vaatama inimene, kes ei ole kordagi filmi “Üksinda kodus” näinud, siis esiteks, kuidas see võimalik on, ja teiseks, siin on filmi sisututvustus:

Macaulay Culkin kehastab 8-aastast Kevin McCallisteri, kelle perekond lendab kolm päeva enne jõule Pariisi ning unustab Kevini kogemata koju. Üksi kodus olles peab poiss kõikvõimalike vahendite abil eemale peletama kahte murdvarast, kes said teada, et poiss on ihuüksi suures majas.

Samal ajal mõtleb ema lennukis sõites, et nii suures saginas unustas ta ilmtingimata midagi koju. Kui ta saab aru, et Kevinit reisil kaasas ei ole, püüab ta meeleheitlikult koju tagasi sõita.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.