Tele

Täna alustav uus telesaade „Mida teha oma kehaga?“ küsib, millal saab napsutajast haige joodik

Uue tervisesaate produtsent on Marii Karell.Foto: TV3

Täna alustab TV3s tervisesaade „Mida teha oma kehaga?“, mis uurib, kuidas püsida kogu elu terve ja teotahtelisena. Avasaates on teemaks alkohol ning vastust otsitakse küsimusele, mis hetkest saab rõõmsast napsutajast haige joodik.

„Mida teha oma kehaga?“ saatejuht on teletudeng Paul Lees. „Saates jagavad tuntud eestlased ning arstid nõu, kuidas oma keha hästi kohelda. Need lood liigsest kaalust, joomisest, kriisist ning toitumismuredest heidavad valgust küsimustele, mis eestlaste tervist igapäevaselt vaevavad. Murede lahendamiseks paneme proovile ka asjatundjate tervisenipid, mis aitavad meid oma kehas julgelt ning mugavalt tunda,“ kirjeldab Lees.

„Saadame näiteks endise tugeva pummeldaja eurolaulik Robin Juhkentali maksatestile. Samuti viivad saatejuht ja toimetaja enda peal läbi katse, kas tervislikum on napsutada iga päev natuke või ühel päeval nädalas käpp maha panna. Näiteks kutsusime mõminaräppar MarpSi õllepokkerile, kus selgub, et suvest ta isegi ei mäleta, kas ta üldse koju jõudis. Koos ekspertide abiga püüame aru saada, kui palju on juua okei,“ selgitab „Mida teha oma kehaga?“ produtsent Marii Karell.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.