Tele

Täna näeb esimest korda telekast Eesti komöödiafilmi “Ühemeheshow”

Teiste seas teevad filmis kaasa Comedy Estonia asutajaliige Stewart Johnson ja Genka.Foto: kaader filmist

Täna õhtul kell 22:35 jõuab TV3s esmakordselt telekasse eelmise aasta novembris esilinastunud kodumaine komöödia “Ühemeheshow” (“The Chuck Band Show”).

Filmi keskmes on raadiodiskor Chuck Berger. Tema naine tahab ta maha jätta, tema ülemus tahab ta vallandada ja nagu sellest veel vähe oleks – isegi tema munand tahab temast lahti saada. Arstidelt munandivähi diagnoosi saamise järel on Chucki suurimaks hirmuks, et temast saab munadeta mees.

Raske haigusega võitlema asudes avastab Chuck peagi, milline vägi on huumoril ja aususel. Kuid kas sellel teekonnal suudavad enda vastu ausaks jääda ka salamisi lahutust kaalunud abikaasa Helena ja teised Chuckile lähedased inimesed? Olles teavitanud oma ülemust Hendrikut teda tabanud saatuselöökidest, tekib kahe mehe vahel ootamatu sõprus.

Raadiojaama juhi julgustusel otsustab Chuck anda oma saatuse raadiokuulajate kätte ning sedamööda, kuidas ta eetris oma hinge puistab ja kuulajaid naerutab, saavutab ta raadiosaade “The Chuck Band Show” ennekuulmatu menu.

Filmi peategelast Chucki kehastab Comedy Estonia üks asutajatest Stewart Johnson, tema abikaasa rollis on Marta Laan ning Chucki ülemust Hendrikut mängib Henry “Genka” Kõrvits.

Märksõnad: , , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.