Tele

Täna näed esmakordselt, kes on “Kättemaksukontori” uusim detektiiv Lumi-Lee

Amanda Hermiine Künnapas kehastab "Kättemaksukontori" uusimat detektiivi Lumi-Leed.Foto: TV3

Täna alustab TV3 eetris krimikomöödia “Kättemaksukontor” 25. hooaeg, kus astub üles uhiuus tegelane Lumi-Lee.

Uue hooaja alguses on Luna (Ragne Veensalu) otsustanud jääda Peruusse ning Freya (Elina Reinold) ja Marion (Kadri Rämmeld) hakkavad Kättemaksukontorisse kolmandat detektiivi otsima. Uueks peategelaseks saab pirtsakas noor neiu Lumi-Lee (Amanda Hermiine Künnapas).

Künnapase esimesed päevad “Kättemaksukontori” võtteplatsil olid meeldejäävad. Ta rääkis hiljuti, kuidas teda on muuseas juba kägistatud ja majoneesiga kokku mätsitud.

Režissööri assistent Laura Laasi lubab, et uuel hooajal lahendatakse mõrvasid mitmetes kohtades, kuhu televaatajad tavaliselt ei satu.

“Näiteks toimus üks “mõrv” telemaja keldris. Samuti veetsime mitu toredat päeva sarimõrvari jahil Rahvusraamatukogus. Lahkelt lubati meid ka kohtadesse, kuhu tavakülastaja ei satu ja seega saime korraldada tagaajamisi hoidlates ja keldriruumides. Rahvusraamatukogus mõrvasid lahendades saime tapmised ja tagaajamised õnneks planeerida ajale, kui raamatukogu oli suletud. Muidu oleks olnud külastajatele kõvasti selgitamist, miks fuajee põrand verine on ja kolm naist relvadega mööda maja jooksevad,” kirjeldas Laasi.

Uuel hooajal loovad sarjas kaasa ka Piret Kalda, Andres Noormets, Lauri Kink, Tiina Tauraite, Jüri Vlassov, Tambet Seling, Maarja Mesipuu-Veebel jpt.

“Kättemaksukontori” uus hooaeg alustab TV3s täna kell 21.30.

Toimetas Martin Liivand

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.