Tele

Täna näed telekast komöödiat Eurovisioonist, kus astub üles ka Elina Nechayeva

"Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga" jõuab täna eestikeelsete subtiitritega telekasse.Foto: Netflix

15. mail algusega kell 21.35 saab ETV-st ja ERR-i veebist vaadata Oscarile nomineeritud filmi Eurovisiooni lauluvõistlusest “Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga”.

Filmi keskmes on kaks Islandilt pärit muusikut, keda kehastavad Hollywoodi superstaarid Will Ferrell ja Rachel McAdams. Nende elu muutub päeval, mil nad saavad võimaluse esindada oma koduriiki Eurovisiooni lauluvõistlusel.

Lisaks Ferrellile ja McAdamsile näeb filmis veel näiteks endist Bondi Pierce Brosnanit ja lauljannat Demi Lovatot, kuid ekraanile jõuavad ka mitmed reaalsed eurolaulikud. Filmis on väike roll ka Eestit 2018. aastal Lissabonis Eurovisioonil esindanud Elina Nechayeval.

“Fire Sagas” kõlav lugu “Husavik” nomineeriti ka parima originaalloo Oscarile, kuid kuldmehikest siiski võita ei õnnestunud. Islandil asuva Husaviki linnakese elanikud olid aga nominatsiooni üle nii õnnelikud, et algatasid loo reklaamimiseks lausa eraldi kampaania, mille raames valmis ka tore video.

Lisaks ETV-le saab filmi vaadata ka ERR-i veebiportaalis ning “Fire Saga” on saadaval ka Netflixis. Kui soovid aga filmi ära vaadata eestikeelsete subtiitritega, siis täna on selleks ainus võimalus.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.