Tele

Tänane “Kodud rahaks”: eesmärgiks on teha korda korter, mida on seni üles vuntsitud kõige kättesaadavaga

Seekord peab saama kahtlase sisekujundusega ühetoalisest korterist "tõeline Saku pärl".Foto: tootja

Ühetoalise korteri omaniku Virko Vesmani uljad ideed on ajale jalga jäämas, aga tuhande euro ja Merlin Miido abiga saab sellest asja.

Sakus kohtuvad sisustusentusiast Merlin Miido ja saatejuht Keili Sükijainen abielupaari Virko ja Hanna Vesmaniga, kelle korteri stiiliks on aastate jooksul saanud “mis parajasti saadaval oli”.

Virko on 15 korteris elatud aasta jooksul katsetanud eri nippe, milleks on internetiavarused inspiratsiooni andnud. Ta on enda sõnul tegudemees, kes ei oota, kui tundub, et mõni projekt tuleb kohe ette võtta. Hanna jaoks on Virko plaanid tihti üllatused ja on võimatu ennustada, kas seekord on tegemist õnnetuse või õnnestumisega. Töökad käed on mõlemal korteriomanikul, kuid väga kindlalt peab seekord paika ka vanasõna – kes teeb, sellel juhtub. 

Hanna ja Virko korterile annab oma hinnangu kinnisvaraekspert Algis Liblik 1Estate Kinnisvarast, kes on oma “Kinnisvarajuttude” podcastis rääkinud sadade investorite ja ekspertidega. Libliku püstitatud eesmärk tuleviku üürihinna osas hämmastab korteriomanikke, kuid see pole veel sugugi kõige suurem üllatus.

„Kodud rahaks“ on Kanal 2s täna kell 20.00.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.