Tänasest jõuab eetrisse Kristina Pärtelpoja igapäevaelu vaatlev tõsielusari

Igas “Üks nädal Kristinaga” osas esitab tehisintellekt Pärtelpojale kümme lihtsat küsimust, kus ta peab valima kahe vastusevariandi vahel. Tehisintellektile annab oma hääle kunstnik ja IT-mees Meelis Luks.Foto: tootja

Esimeses reality osas avalikustab Pärtelpoeg sõpradele pommuudise.

Saates “Üks nädal Kristinaga” jälgib kaamera Pärtelpoja tegemisi ühe nädala jooksul ja igast nädalapäevast sünnib üks episood. Esimene osa kirjeldab esmaspäeva, mille käigus tulevad talle külla eksabikaasa Siim ja kolmene tütar Khelani.

“Ma ei mõelnud sellele pakkumisele üldse kaua,” kommenteeris Pärtelpoeg. “Kui mulle helistati ja küsiti, et kas ma oleksin huvitatud tegema saadet, kus näitan enda ühe nädala toimetusi, siis kaua mõtlemisaega ma ei vajanud. Selline projekt on minu jaoks esmakordne, aga uued ja huvitavad ettevõtmised on mulle alati meeldinud.”

Pärtelpoja sõnul erineb vaadeldav nädal tema tavapärasest elust. “Kui saates näete palju hetki, kus mul on üritused või veedan sõpradega aega, siis tegelikult on mu suurim osa elust minu laps,” sõnas ta. “Siiski olen ma nii elevil ja ootan juba väga ka ise saate vaatamist. Kindlasti on inimesi, kes hakkavad kritiseerima, kuid see mind ei sega. Pigem ootan huviga inimeste tagasisidet.”

Pärtelpoja teatel kardab ta ise kõige rohkem reedest ehk viiendat episoodi, sest tema sõnul oli see teiste osadega võrreldes kõige rajum.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.