Tänasest jõuavad TV3 vaatajateni ka pealinna uudised

Seekord asub Kethi Uibomägi hoopisFoto: TV3

All Media Eesti AS ja Tallinna strateegiakeskus on allkirjastanud lepingu, mille raames edastavad telekanalid TV3 ja TV6 tänavu telesaateid „Tallinna uudised“ ja „Tallinna Panoraam“. 

Koostöö raames jõuavad TV3 vaatajateni argiõhtuse „Seitsmeste“ uudistetunni jooksul ka olulised uudised pealinnast – otselülitusena „Tallinna uudiste“ stuudiost. Lisaks jõuab igal pühapäeval kell 18–19 vaatajateni „Tallinna Panoraam“, mis heidab pilgu hiljutistele pealinna sündmustele. Mõlemad saated on eetris kordusena ka telekanalis TV6.

“Pealinnaga seotud uudised ja sündmused kõnetavad suurt osa telepublikust ja on ka täna oluline osa meie uudisvoost,” märkis TV3 Grupp Eesti tegevjuht Signe Suur pressiteates. “Olen veendunud, et koostöö tuleb edukas ja mitmekesistab meie edastatavat teleprogrammi veelgi.“

“Linlaste rahuloluküsitluse põhjal eelistab 35 protsenti tallinlastest saada infot Tallinna avalike teenuste kohta üleriigilistest tele- ja raadiokanalitest ja seda püüamegi linnasaadete vahendusel tagada. „Tallinna uudised“ ja „Tallinna panoraam“ jõuavad erakanali vahendusel vaatajateni juba kolmandat aastat pärast Tallinna Televisiooni kanalina sulgemist, pakkudes võimalust linlaste igapäevaelu mõjutavate uudistega ka teleuudiste vahendusel kursis olla,“ ütles Tallinna kommunikatsiooniteenistuse direktor Kirsti Ruul.   

„Seitsmeste“ saatetunni peaprodutsent on Anneli Lahe ja tehnilise meeskonna juht Talis Talv.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.