Tele

“Tantsud tähtedega” avab hooaja aeglase valsi ja tša-tša-tšaaga

Saade on eetris pühapäevitiFoto: TV3

Telesügise uus saade “Tantsud tähtedega“ jõuab vaatajate ette eeloleval pühapäeval. Eile loositi välja avasaate esinemisjärjekord ning kuulutati välja esimesed tantsud.

“Tantsud tähtedega“ pidulikul esitlusel olid kohal kõik osalejad, treenerid ja kohtunikud ning saate tootjafirma BEC meeskond eesotsas produtsent Raivo Suvistega.

Pühapäevases esimeses saates tantsivad naistähed särtsakat Ladina-Ameerika tantsu tša-tša-tšaad, meestähed aga rahuliku loomuga ja liuglevat aeglast valssi.

Jüri Pootsmanni juhtimisel loositi välja saate esinemisjärjekord. Uue hooaja avavad Ülle Lichtfeldt ja Marko Mehine, teisena astuvad tantsupõrandale Ruslan Trochynskyi ja Anabel Aunver ning kolmandana Birgit Sarrap ja Marko Kiigajaan.

Neljandana saabuvad tantsupõrandae Jüri Ratas ja Kristina Tarmet, viiendana Brigitte Susanne Hunt ja Robert Veskus, kuuendana Juss Haasma ja Kerstin Kruuse, seitsmendana Kadri Tali ja Mairold Millert ning pühapäevase saate viimase etteaste teevad villemdrillem ja Greta Korju.

“Tantsud tähtedega“ kohtunikud on Martin Parmas, Helen Klandorf-Sadam, Jüri Nael ning Tanja Mihhailova-Saar.

Saate kuues hooaeg on kantud heategevusest – telefonihääletusega toetatakse Eesti Vähiliidule uue põlvkonna liikuva kompuutertomograafi soetamist.

“Tantsud tähtedega” alustab Jüri Pootsmanni ja Eda-Ines Etti juhtimisel TV3 otse-eetris pühapäeval kell 20.00.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.