Tele

“Tantsud tähtedega” kõik osalejad on selgunud

Tantsima hakkab ka Ülle LichtfeldtFoto: TV3

Meelelahutussaate “Tantsud tähtedega” kõik tantsutähed on selgunud. Viimasena avalikustatud osalejana astub tantsupõrandale ka näitleja Ülle Lichtfeldt.

Ülle Lichtfeldt sõnas pressiteates, et eelkõige ajendas teda saatesse minema heategevuslik eesmärk – võimalus toetada Eesti Vähiliidule uue põlvkonna liikuva kompuutertomograafi soetamist.

“Heategevuse kõrval pakub põnevust ka võimalus võistlustantsuga tegeleda, sest kunagi pole hilja õppida ka midagi uut,“ sõnas ta.

Kuna Rakvere teatris algas hooaeg ning Lichtfeldtil oli alles äsja esietendus ja lisaks toimuvad ka muud etendused, saab treeninguid korraldada Rakvere-Tartu-Tallinn-Pärnu-Paide-Rannu-Haapsalu marsruuti arvestades.

“Avastan oma keha lihasgruppides tundmatuid ja seni kasutamata lihaseid, võtan poose ja tantsuvõtteid, mida pole elades teinud. Raske on, aga mis tähtsust on minu katsumustel võrreldes nende inimestega, keda saade nende mures toetab,“ märkis Lichtfeldt.

Lichtfeldti treener on Marko Mehine, kes alustas tantsimisega juba viieaastaselt. Tantsukarjääri jooksul sai temast 17-kordne Eesti meister võistlustantsus.

Marko tantsis kokku 16 aastat. Pärast seda hakkas ta tantsutreeneriks ja täna õpetab ta tantsijaid Tartus tantsukoolis Respect. 2010. aastal treenis ja tantsis ta “Tantsud tähtedega“ saates nõid Nastjaga. Nad pääsesid poolfinaali ja said kolmanda koha.

Sel hooajal osalevad saates Jüri Ratas ja Kristina Tarmet, villemdrillem ja Greta Korju, Kadri Tali ja Mairold Millert, Brigitte Susanne Hunt ja Robert Veskus, Ruslan Trochynskyi ja Anabel Aunver, Juss Haasma ja Kerstin Kruuse, Birgit Sarrap ja Marko Kiigajaan ning Ülle Lichtfeldt ja Marko Mehine.

“Tantsud tähtedega” alustab TV3-s pühapäeval, 9. oktoobril kell 20.00.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.