Tele

“Tantsud tähtedega” saatejuhid Eda-Ines Etti ja Jüri Pootsmann on hooajaks valmis

"Tantsud tähtedega" alustab oktoobrisFoto: TV3

Juba 9. oktoobril jõuab TV3 vaatajate ette telesügise suursaade “Tantsud tähtedega“, mille saatejuhid Ines ja Jüri Pootsmann on uueks hooajaks valmis.

Nüüdseks on avalikustatud suursaate mõlemad juhid – Inese kõrvale asub Jüri Pootsmann, kes rääkis uuest väljakutsest värskes tv3.ee taskuhäälingus “Rambivalgus“.

Pootsmann tunnistas, et võttis enne saatejuhiameti vastu võtmist veidi mõtlemisaega, sest tema jaoks on tegemist vastutusrikka rolliga tõeliselt suurejoonelises saates, mille austaja ta on olnud juba nooruspõlvest saati.

“Kindlasti on toeks Ines, kellega meil on hea klapp. Oleme hooajaks valmis,“ kinnitas ta. 

Seni avalikustatud osalejate kohta jagub Jüri Pootsmannil vaid tunnustust: „Seltskond on kirju ja minu meelest on kõik väga head valikud. Eriti suurepärane, et tantsutähed aitavad kaasa heategevusele,“ märkis ta.

Ise ta saates tantsijana osaleda pigem ei sooviks:”„Ka Ines on märkinud, et tantsutähena ta end ei näeks; nii minagi. Valsiga saan kindlasti hakkama, ent iseasi, mis tasemel. Samas kahtlustan, et saatetiim võib panna meid mõnd toredat üllatusnumbrit esitama,“ muheles Pootsmann.

Varasematel hooaegadel on “Tantsud tähtedega“ meessaatejuht olnud Mart Sander, kelle kõrval on säranud Kristiina Heinmets (2006), Merle Liivak (2007), Gerli Padar (2008), Kaisa Oja (2010) ja Liina Randpere (2011).

Tänaseks on avalikustatud neli “Tantsud tähtedega“ uuel hooajal osalevat paari: Jüri Ratas ja Kristina Tarmet, villemdrillem ja Greta Korju, Saskia Alusalu ja Marko Kiigajaan ning Brigitte Susanne Hunt ja Robert Veskus.

Telesügise suurim saade “Tantsud tähtedega“ jõuab peagi TV3 vaatajate ette ning on kantud heategevusest. Saade toetab Eesti Vähiliidule uue põlvkonna liikuva kompuutertomograafi soetamist.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.